מענה ל־קניית מכשיר cpap

פורומים פורום CPAP ישראל קניית מכשיר cpap מענה ל־קניית מכשיר cpap

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 97
  • תגובות 884
  • פעילות 981

ברוך הבא,

אגב, לחץ ארבע "קבוע" נראה לי נתון שגוי, כדאי שתבדוק עם מעבדת שינה ותקבל יותר פרטים כולל מספר ההפסקות שהיו לך בשעה, לא יודע למה מעבדות השינה לא נותנים אינפורמציה מלאה ללקוח אולי כדי שירכשו דרכם את המכשיר והנתונים המלאים יועברו למשווק שעובד איתם.

קרא בפורום אילו מכשירים קיימים בשוק מיוחדים לנסיעות ובדוק את האיבזור שלהם כולל סוללות, תלמד מהפוסטים מה החברים ממליצים מהיכן רכשו אותם ומהשרות. קרא את הפוסט "קנית CPAP בארץ או בחו"ל", ובכלל כל פוסט מלמד משהו שיכול לעזור לך בשימוש היום יומי. כמוכן תוכל להעזר בהשוואת נתונים באתרים הבאים:

https://www.cpap.com/listing/Travel-CPAP?gclid=EAIaIQobChMIi-TwhK3Q4wIVVeh3Ch0migssEAAYASAAEgLss_D_BwE

https://www.tuck.com/travel-cpap-machine-reviews/

(אגב, אם תחליט לרכוש בחו"ל, אין זה אומר שאתרים אלו הם הכי זולים בארה"ב, ישנם עוד אתרים, צריך מה החבילה כוללת לשם השוואת מחירים)

לאחר מכן תבדוק עם כל המשווקים שעובדים עם הקופה שלך, איזה מכשיר הכי קטן לנסיעות שיש להם להציע ומה המחיר שעליך להוסיף לשדרוג. אל תשכח לבקש מהם הנחת הפורום שלנו, הם מחוייבים לאמנת השרות שהצהירו אצלנו. הפרטים של כל המשווקים החשובים נמצאים אצלנו בתחילת הפוסטים שבפורום.

בצע השוואה הכוללת מחירי משלוח (אלא אם אתה רוכש בזמן שהותך בארה"ב) אם אתה מייבא את זה,אל תבחר לפי מחיר אלא עלפי נתונים טכניים, גודל, מפרט, רעש, אביזרים. תבין טוב מה המחיר כולל.  רק לאחר שתשווה בין כל הנתונים שאספת תחליט. אל תמהר לרכוש כי המכשיר ישמש אותך 5 שנים ואם לא בחרת מה שמתאים לך תצטרך להיות איתו הרבה זמן. תלמד מה ההפרש בין ההשתתפות שלך בקופה בארץ לבין רכישה בארץ.

וודא שהמכשיר הוא אוטומטי

כל בעיה שתהיה לך, תעזר בנו. כיום אין בעיה למשתמש עם קצת ידע טכני לכוון ולשלוט על המכשיר ולהוריד נתוני שינה על ידי המחשב או האפליקציה.

אני עצמי, לא זוכר מתי רכשתי מכשיר בארץ, במכשיר החדש מ-4 עד 20 – ישן איתו לילה אחד, פורק נתונים של הלילה ומכוון את המכשיר שנית עלפי הנתונים שפרקתי. מתחיל עם לחץ תחתון 4 וללחץ המכסימלי שהתקבל בפריקה אני מוסיף 2 יחידות. כלומר אם הלחץ העליון הוא 7 אני מכוון את המכשיר ל-9. לאחר שבוע שימוש בודק אם הכוון שלי מתאים. איני רשאי להמליץ רק מתאר מה אני עושה.

אגב, אל תסתפק במסכה שנתנו לך, חפש את המסיכה הכי מתאימה לנוחיות שלך, רק אתה יודע מה מפריע לך ומה נוח לך ומתאים לפניך. אני דוגל ב"אם אני לי מי לי" רק אני יודע מה נוח ומתאים לי. אצל על אחד זה משהו אחר. עוד כמה זמן כשתתרגל לזה ותישן טוב, תראה שהשד לא נורא כלל, להיפך החיים משתנים לטובה.

כל בעיה, אנחנו פה, וודאי עוד חברים יוסיפו דברים.