מענה ל־החזרים מהקופה והתלבטות בין S10 לAIRMINI

פורומים פורום CPAP ישראל החזרים מהקופה והתלבטות בין S10 לAIRMINI מענה ל־החזרים מהקופה והתלבטות בין S10 לAIRMINI

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 97
  • תגובות 884
  • פעילות 981

גיא שלום,

לי יש את 2 המכשירים שאתה מתלבט ביניהם. גם אני עם אותו בטוח בכללית. אני הפכתי את המיני למכשיר העיקרי כי הוא נוח לי. מציע לך לפנות למשווק של RESMED ולראות את 2 המכשירים. אשתדל לענות על כל שאלה בנפרד, יחד עם זה, מציע לך לקרוא את כל הפוסטים בנדון גם רכישה מחו"ל, תעזר באפשרות חיפוש בכותרות הפורום!

1. האם בכל מקרה יש השתתפות עצמית במכשיר הCPAP?  נניח ומכשיר עולה 5500 ₪ מה המקסימום שאני יכול עבורו לקבל החזר?

בנושא הכספי הכי טוב לבדוק עם המשווק את ההחזר שאתה זכאי לקבל. קבל מחירים ומה הסכום שעליך להוציא מכיסך, שמעתי שיש מבצע על המיני.

2. קנייה בחו"ל – האם יש אתרים מומלצים ? והאם בשל מחיר נמוך יותר יש מצב כי יינתן זיכוי של 100 אחוז?

מניסיון, חד משמעית לא תקבל 100% אפילו אם הוא יעלה לך בחול שקל אחד, בפעם האחרונה ההחזר היה 50%, אל תסתמך על האחרים, כדאי לבדוק עם הקופה בסניף שלך. 

והאם עדיין מישהו חווה בעיות עם החזרים מקנייה מחו"ל? 

כן, הם עשו בעיות ועיכובים, לא הסתפקו בחשבונית, הם דרשו קבלה! 

3. הגשת בקשה לציוד מתכלה לפני בקשה למכשיר – אני זכאי ( כי עברה מעל שנה) להחזר עבור ציוד מתכלה (עבור ה- S9 ). האם תהיה בעיה לדעתכם להגיש שתי בקשות עוקבות ? (כלומר לקבל מסכה חדשה עבור המכשיר הישן כי בכל זאת הוא תקין ואז לקבל החזר עבור מכשיר חדש).

גם כאן תבדוק עם המשווק שיודע בדיוק מה הקופה מכסה. כדאי גם לשאול את הקופה.

4. ההבדלים בין המכשירים – האם יש עדיפות מבחינת טכנולוגיה ל S10  ? וכמכשיר בעצם ליום יום?

לא הבחנתי הבדל בטכנולוגיה, כל אפשרויות הכוון קיימות בשני המכשירים, מלבד ההבדל בלחות וצינור חימום! במכשיר S10 נדרשים מים מזוקקים, במיני יש פטנט שיוצר לחות, לא ראיתי הבדל כלשהו בתוצאות או איכות השינה. נכון המיני מוגבל למסכה אחת של מסכה מכל סוג, אפית, נחיריים ופנים. אני רכשתי מחבר שמאפשר לחבר כל מסכה אבל נדרש לבטל את הלחות, נודע לי שבקרוב מאוד יהיה אפשר לחבר כל מסכה מבלי לבטל את הלחות במיני.

אם לא חשוב לך מכשיר קטן לנסיעות, תהנה מה-S10. בכל מקרה, ממליץ מאוד לפנות למשווק של RESMED ולראות את 2 המכשירים ולקבל הסבר ורק אז תחליט. לפורום שלנו יש יתרון שנתן דרכו ליצור קשר עם כל המשווקים החשובים בנושא. אל תתחתן בלי לראות פיסית את הכלה. מה שמתאים לי לא מתאים לך או לאחרים.

בהצלחה, ותמשיך לעדכן אותנו.