מענה ל־רשמיו של משתמש חדש ולקחים למתענינים

פורומים פורום CPAP ישראל רשמיו של משתמש חדש ולקחים למתענינים מענה ל־רשמיו של משתמש חדש ולקחים למתענינים

I.K
משתתף
  • נושאים 6
  • תגובות 8
  • פעילות 14

חברים שלום

אני מבקש להוסיף ולתקן את הרשמים שלי כמשתמש חדש ( אחרי כחודש) שאני משתמש במיני של Resmed  ובמסיכה ה"מקורית"  AirFit N20

אז ככה, המכשיר מצויין, קטן, ושקט ורק ה"רעש" של הנשימה שלי נשמע, אין צורך בהפעלה או בלחיצה על כפתור כלשהו, אלא רק לחבר את המסיכה (לאחר שהרכבנו אותה על הפנים) לצינור, והעסק עובד אוטומטי.

לאחר התייעצות עם עידו מקלינטיקה, נתוספו לי מידעים שכמשתמש חדש שלא חשבתי עליהם, (פניתי אליו בנושא התאמת המסיכה אלי אישית), למשל, שצריך ורצוי לנקות את המסיכה בתכיפות שבועית עם סבון!! ועם סבון כלים דוקא כי הוא דוקא מסיר שומנים שלא כמו שבון רחצה שמוסיף שומן,  או ללהקפיד שלא להשתמש לפני השינה בכל מיני קרמים, ( נשים כגברים) שמשמנים את עור הפנים. ודבר נוסף שלא חשבתי עליו זה ההידוק של המסיכה לפנים, דוקא זה יכול לגרום לאי התאמת המסיכה כפי שמדווחת האפליקציה, למרות שזה נשמע הפוך.

וכאן המקום לציין, שקשר אישי והתיעצות עם נציג חברה יכולים לשנות הרגשה של משתמש "לא מרוצה" או של מי שמתקשה להבין למה הדברים "לא מסתדרים" לו, אני חייב להוסיף שוב תודה  לעידו, על הסבלנות ועל ההסברים שלו

לסיכום, ממליץ מאד על ה- AirMini (ואני לא מקבל אחוזים) ומקווה שהעיצות הטובות שקיבלתי ישנו עוד יותר לטובה את הערכתי והחוו"ד שלי על סוג המסיכה הזה ועל ההתאמה האישית של המסיכה למבנה הפנים שלי.

ערב טוב

יצחק  קרן