מענה ל־מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

פורומים פורום CPAP ישראל מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי מענה ל־מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 98
  • תגובות 895
  • פעילות 993

פליקס ברוך הבא לפורום,

הקישור ששלחת הוא לעגלה ריקה, כיון שרק אתה רשאי לראות את העגלה, לעומת זאת אם היית שם לינק למכשיר היינו יכולים לעזור לך יותר.

בקשר ל-CPAP.COM – זה הפורום היחיד שאני מכיר המבקש מרשם מכל רוכש CPAP, לעומת 1800CPAP.COM שנרכשה על ידם ואינה מבקשת מרשם מתושבי חוץ, כנ"ל גם LOFTA.COM שהיו הכי זולים ברכישה האחרונה שלי. בתחילת דרכי כאשר נדרשתי לטופס רופא, המוכר שלח לי טופס בנוסח סטנדרטי שמילאתי והחתמתי את הרופא.

אכן זהו פורום חדש על פלטפורמה חדישה ומבוסס על מתנדבים, להבדיל מפורום קודם שנרכש על ידי סוחר ונהג לצנזר אותנו על כל דעה שלא התאימה לאינטרסים המסחריים שלו. אפשרנו לכל המשווקים הגדולים להשתתף תחת הסכם אמנה שנשמר בקפדנות על ידי המנהלים.

פורום מסחרי יכול להרשות לעצמו לפרסם את עצמו, לעומתנו, פורום שמנוהל בהתנדבות על ידי צחי. צחי ניהל שנים רבות את הפורום הקודם לפני שנמכר לסוחר. ניהל את הפורום ביד רמה עד שהבין שהפורום משמש את בעליו כפלטפורמה לקידום עסקיו, מבלי שהצהיר על כך בהגינות למשתתפי הפורום.

אגב, תוכן הפורום נקבע על ידי המשתתפים בלבד. על ידי "חיפוש" משתדלים לא למחזר שאלות ישנות כפי שנהוג אצל אחרים.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי