מענה ל־חוסר מוטיבציה לישון עם המכשיר

פורומים פורום CPAP ישראל חוסר מוטיבציה לישון עם המכשיר מענה ל־חוסר מוטיבציה לישון עם המכשיר

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 98
  • תגובות 895
  • פעילות 993

מצטער לשמוע זאת מלוחמת כמוך.

מעניין ששמעתי מעוד חבר שיש לו אותו סוג מכשיר שיש לו בעיות שינה, הוא חשב שזו בעיה באף אך התברר לו שזה לא האף. אם זו לא בעיית כיוון מכשיר אז יתכן שהאלגוריתם של המכשיר לא יעיל. אחרי הכל זה מכשיר מסורבל ולא של חברה מוכרת או מובילה, אם אני לא טועה מיוצר בשיתוף פעולה הודי.

בנוסף, בלי קשר למכשיר, נראה לי שאת מתעסקת יותר מדי עם פרוצדורות ובמכשיר! המכשיר אצלי פרוס ומוכן לכל רגע שאני נכנס למיטה, לוקח את המסכה על הפנים וישן, זה הכל! מתעורר, תולה את המסכה על המיטה ושלום על ישראל (מעדיף שלומית על ישראל), בזה נגמרת כל ההתעסקות! בסוף השבוע, אם אני נזכר ויש לי זמן, אני מבצע ניקוי בסיסי, כלומר, שם בקערית מים את הסד מוסיף כדור שמיועד לשיניים תותבות, שולף את האפונים מהמסכה שם אותם בכוס עם מים וסבון נוזלי טוב. זה הכל! פעם בכמה חודשים אני מוסיף את גוף המסכה והצינור לניקוי במים וסבון. אצלי זו מסכה מינימלית עם סד ובלי רצועות.

כדאי מאוד לפשט את הפרוצדורה ככל שאת יכולה, אם המסכה שלך מסובכת לניקוי, נסי מסכות מינימליות, רק את יודעת איך לפתור את הבעיה כדי להגיע למצב, לשים מסכה ולהוריד אותה, זה הכל. לא לעשות מזה פרויקט שלם, הגיע הזמן לסיים את טירונות הCPAP.

בהצלחה,

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי