מענה ל־מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

פורומים פורום CPAP ישראל מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי מענה ל־מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

Nice_Guy
משתתף
  • נושאים 7
  • תגובות 104
  • פעילות 111

יצחק, עידו וכל השאר,

אין לי שום דבר נגד אף אחד, שום דבר לא אישי, פשוט מאוד קשה לי להאמין שנציגים נשארים אובייקטיביים, אבל לשמוע עוד דיעות תמיד טוב.

העניין הוא שלמשל הסידור עם ויינמן, היה אמור לעלות לי 500 שקל לסמארט, ורציתי את הדגם היותר מתקדם, שמסתבר שהוא יותר

עתיק מהסמארט, והם לא היו מוכנים לשמוע, העיסקה של הסמארט ועוד תוספת של 2000 שקל, זאת העיסקה? גם נציג של קלינטיקה

התקשר אלי והציע לי את המיני בתוספת 2160 שקל, וואלה, איזו עיסקה זאת? זאת העלות שעולה לי מכשיר חדש ומעולה כולל מעשיר לחות

מחו"ל, ועזבו שירות, המכשירים כמעט לא מתקלקלים בשנים הראשונות, שלי לא התקלקל 9 שנים…

אז לומר שאני סומך על הדילים של נציגים? כבדהו וחשדהו.

ובקשר למכשיר של קלינטיקה שבהסדר עם מכבי, זה לא מכשיר מתקדם! אז אלו לא דיעות קדומות, ולא שמועות, את המכשיר הקודם קניתי מקלינטיקה והייתי מרוצה,

ולא הייתי צריך שירות לרגע.

בנוגע לפורום הקודם, שיהיה נציג של אלוהים, לא מעניין אותי, הוא עזר להמון אנשים, לפחות כשהייתי בפורום,(היו תקופות שנעלמתי). אפילו ללא כסף, אם הוא הפך את עורו, הוא הפסיד, אבל אין מה לדבר עליו רעה, המון אנשים נעזרו ולדעתי עדיין נעזרים, למרות שהוא אכן מנסה לדחוף מוצרים שלו בצורה קצת אגרסיבית (מדבר על היום), הפורום הזה יותר טוב מהבחינה שהוא מתקדם יותר, מקבלים עידכונים וכו' מה שלא היה בקודם.

שיהיה אחלה סופ"ש לכולם.