מענה ל־תלונה בבירור(רוני)

פורומים פורום CPAP ישראל תלונה בבירור(רוני) מענה ל־תלונה בבירור(רוני)

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 98
  • תגובות 888
  • פעילות 986

חברים,

אנו מבינים את התגובות של חלק מהאנשים, אבל, אני סומך על מנהל הפורום ואבקש מכם לסמוך על שיקוליו המקצועיים של צחי, צחי הוא משפטן.

הפורום לא קיים כדי להתנצח בלי סוף, היה צריך לשים סוף לזה. עליכם להבין שאין לנו אפשרות להשאיר פוסטים שעל פי חוק יכולים להוות לשון הרע. לפורום יש אחריות על הכתוב. שאלתם את עצמכם למה עיתון לא מפרסם כל תגובה של הקוראים? הפורום לא יכול לבדוק, לא בודק ולא רוצה לבדוק את זהות המשתתפים.

אני אישית מאמין לשני הצדדים. בעיני כל צד טעה. אם כל צד ילך על כפוף ידיים, יפסיד. אני מאמין שעם מעט רצון ותשומת לב היו צריכים מיידית לפתור את הבעיה. השתדלתי לשים את עצמי במקום 2 הצדדים, בעיני העקרון שתמיד הלקוח צודק הוא קדוש. אבל כאשר לי קרה מקרה זהה (פעם אחת בלבד, לפני 2 עשורים אני חושב), נסעתי מרחובות לפ"ת וקבלתי פתרון מיידי ממדטכניקה. מאז הם זכורים לי לטובה. כבר באותו לילה ישנתי עם המכשיר, או יותר נכון הטרקטור הכי חדיש שהיה בזמנו.

רוצה לומר, שבמקרה זה, תשבי יתרץ קושיות ובעיות. תיקו. זו הגישה שלי. ואם אני הייתי כותב את התסריט, זה היה נגמר בלחיצת ידיים במפגש בין הצדדים

ברור לי שיש אחרים שחושבים אחרת. אם מישהו רוצה להיות הבעלים של הפורום, אעביר אותו על שמו חינם, בתאי שהוא לא סוחר, שנתיים שולם מראש עבור הדומיין.

לכן אף צד מהמתגוששים לא רשאי לכתוב או להגיב יותר בנושא זה. כמובן, שאר החברים יכולים להגיב ולרשום את דעתם, רק כך אנחנו לומדים.

בהצלחה לכולם.

לעזאזל, למה באתר הזה אני לא יכול לשים סמיילי!