מענה ל־מכשירים חדשים, מסיכות חדשות? משהו?

פורומים פורום CPAP ישראל מכשירים חדשים, מסיכות חדשות? משהו? מענה ל־מכשירים חדשים, מסיכות חדשות? משהו?

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 98
  • תגובות 895
  • פעילות 993

כשמדובר בנשימה שלי אני מעדיף לא לאלתר ומוכן לשלם עבור ציוד שעבר בדיקות של ה-FDA או מכון תקנים נחשב אחר.

בהחלט מסכים עם הציטוט. אבל כיוון שהבחנתי כי את פעולת האטימה במסכה המדוברת עושה רק הפלסטר ויש חשש שלא לכולם זה יסגור הרמטית את פתחי הנחיריים כדאי לבצע ניסוי, לקחת מסכה אפית ולהפוך אותה דביקה, לראות אם זה עובד ונוח לך. אם כן אפשר לקנות את המסכה ואז לבצע את האלתור עם הפלסטר ובכך להתגבר על המחיר הלא שפוי, עד שירד המחיר. אני לא נגרר אחרי הביקורות והתעמולה שעושים האחרים בתגובות שלהם, שחלקם נראות מפוברקות. תמיד יש להפעיל את יכולת הראייה וההבחנה הביקורתית כדי להחליט לבד אם זה מתאים.
בכל מקרה לי זה לא מתאים, כי לי שנים יש מסכה בלי רצועות כלל אשר ממלאת את כל ייעודיה עבורי. מה עוד שהמסכה הנדבקת היא ללא מתקן סיבוב (Head Gear) ואינה יכולה להגיע מעל הראש כמו שאני רגיל ונוח לי, להעביר את הצינור בגב המיטה המוגבה מעל הראש. כמו שתמיד אני אומר, מסכה צריכה להתאים כמו כפפה ליד.

יחד עם זה, אין ספק שיש כאלו שהמסכה המדוברת מתאימה להם, ואכן אני תמיד בעד לנסות ולחקור.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי