מענה ל־מכשיר CPAP חדיש – משתף את החברים בניסיוני.

פורומים פורום CPAP ישראל מכשיר CPAP חדיש – משתף את החברים בניסיוני. מענה ל־מכשיר CPAP חדיש – משתף את החברים בניסיוני.

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 98
  • תגובות 886
  • פעילות 984

בועז תודה, להלן תשובתי

1. יש לי את הקודם RESMED S10 – תחילה חשבתי שאמשיך להשתמש בו כקבוע בבית והקטן לנסיעות, אבל ראיתי שכל כך נוח לי להשתמש בקטן, הרעש לא מפריע לי ואני ישן טוב בדיוק כמו הקודם. לכן הפכתי את הקטן לקבוע ואת S10 כספייר. אני תמיד מחזיק מכשיר ספייר. את הספייר הקודם S9 רציתי לתת ליד שרה כרגיל אבל בא הביתה אלי דן ולקח אותו יחד עם קרטון מלא של פילטרים טוריים לצינור, בטענה שיד שרה לוקחים את תיק המכשיר לשימושים אחרים ולא מתיחסים למכשיר, הוא יתן אותו כדבריו לגמ"ח. לאחרונה ראיתי שאנשים מנסים למכור מכשיר S9 בפורום אחר.

2. לא המכשיר לא יותר טוב, לנייח יש יותר יתרונות אבל הקטן נוח יותר ופרקטי ויש בו את כל מה שאני צריך. חסר בו חיבור למסכות אחרות ועל זה כאשר ארצה אתגבר על ידי רכישת מעבר מחבר בין המכשיר לצינור אוניברסלי.

3. השתמשתי בזה בימים קרים שהיו לנו השנה, כמעט ולא הרגשתי שינוי והתרגלתי לזה די מהר, לא הרגשתי חסרון בלחות ולא בקור מיוחד. הפילטר בנוי ממעברים קטנים שלא ששוברים את משב האויר שמגיע לנחירים ומצד שני מונע מהלחות שבנשיפה לחזור כולה, רעיון נחמד. אולי לא יספק את הרגישים שבינינו אבל אני מרגישש נוח עם זה.

4. אין בקרת טמפרטורה כי אין מתקן לחות, לאחר שהתרגלתי אני מרגיש טמפרטורת הגוף פחות או יותר. זה לא רחוק מהטמפרטורה המכסימלית (40?) במכשירים עם בקרה

5. בתחילה המכשיר היה מתחת למיטה בתוך קופסת קרטון עם פתח האויר כלפי מעלה וזה מנע שאיבת אויר מהריצפה (ראו תמונה) לאחר מכן הצמדתי את המכשיר לדופן לצידי של המיטה (ראו תמונה). מוכרים מתלה מבד מיוחד לתלות לצד המיטה, אך לדעתי זה יקר ומיותר ואפשר לאלתר.

https://buyminicpap.com/collections/accessories/products/airmini-mount-system

שוב תודה ואשמח לענות לכל שאלה בתנאי שיש לי תשובה כמובן.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 years, 3 חודשים ע"י Avis.
  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 years, 2 חודשים ע"י Avis.