מענה ל־החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר.

פורומים פורום CPAP ישראל החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר. מענה ל־החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר.

Hrkurtz
משתתף
  • נושאים 0
  • תגובות 2
  • פעילות 2

היי,המכשיר נמצא בסל.

כחבר בקופ״ח כללית יש לך 2 דרכים לרכוש מכשיר סיפאפ כל 5 שנים או כמשתמש חדש .

1- הסדר

2-החזר.

החזר:

מגיע לך החזר סל של 50% או עד תקרת גג גובה של 2300₪.

במידה ויש לך מושלם (זמן הכשרה נדרש מעל שנה) מגיע לך עוד תוספת של 25% או עד תקרת גובה של כ-1900₪.

יש לשלוח חשבונית מקורית+אישור מא.א.ג+אישור מרופא שינה(ממרפאת דינה) לכללית מושלם מחלקת תביעות בדואר רשום+אישור מסירה ותוך 60 יום (מרגע קבלת החומר) יוחזר לך כסף (גם סל וגם מושלם במידה ויש).

במסלול הסדר:

ניתן לרכוש דרך מכון מור (חברת בת בבעלות מלאה של הכללית המפעילה עבור הכללית רשת של 10 מרפאות בפריסה ארצית)מור משווקת עבור מבוטחי הכללית  מכשיר שזכה במכרז פומבי בכללית  שנקרא פריזמה סמארט של חב׳ ויינמן (לובנשטיין) הגרמנית בסכום השתתפות עצמית של מבוטח הכללית של כ- 908₪ (ניתן עד 8 תשלומים ליא ריבית) ולא משנה  אם יש או אין מושלם! יחד עם המכשיר מקבלים גם מסיכה לפי מידה בהתאמה אישית.

לי קוראים איתן קורץ ואני מנהל מרפאות שינה במכון מור וגם משמש כטכנאי סיפאפ במחוז חיפה וגליל מערבי בכללית כבר הרבה שנים… אשמח מפעם פעם לתרום מנסיוני ולעזור למי שזקוק ללא כל תמורה כספית.  אני לא קונה ולא מוכר שום ציוד!!! לא קשור לשום חברה מסחרית כזו או אחרת.

ניתן לפנות אלי במייל או בנייד ואשתדל לענות.

Eytankur@mor.org.il

וגם מייל בכללית: eytanku@clalit.org.il

נייד:052-5011999

רפואה שלמה ובשורות טובות לכולם. ובהצלחה רבה לפורום המבורך.

איתן