מענה ל־החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר.

פורומים פורום CPAP ישראל החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר. מענה ל־החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר.

Polaris
משתתף
  • נושאים 3
  • תגובות 38
  • פעילות 41

לצערי אני לא רואה שניתן לצטט פה תגובות, אבל הצטערתי לקרוא את התגובה של בועז ששילם 1000 ש"ח נוספים לחברת השילוח.
יש בארץ פרצה שמאפשרת לחברות השילוח להחזיק במוצר שלך מבלי להודיע לך, ואז לדרוש ממך דמי אחסון ועמלות מכס שונות,
שאינך חייב כלל לשלם אותן אם הם היו מודיעים לך על ההגעה ומאפשרים לך לשחרר באופן עצמאי. DHL היא הנוראית שבחברות
השילוח, מהסיבה הפשוטה שאין לכם בכלל נציגות בארץ, אלא זכיין שמורשה להשתמש בשמם. אל תזמינו לעולם מוצר שנשלח ב DHL.
אם קרה לכם ש DHL או חברה אחרת מחזיקה במוצר שלכם כבן ערובה, פשוט הודיעו להם שאינכם מעוניינים לשחרר את המוצר,
ושיחזירו אותו לשולח. אתם תופתעו בהם לפתע יסכימו להוריד לכם מאות שקלים, ובעיקר למחוק את "דמי האחסון" שניסו לדחוף לכם
בניגוד לחוק, שכן לא ניתן לגבות מכם דמי אחסון אם לא הודיעו לכם על ההגעה ולאפשר לכם שחרור עצמאי (מה שהם עושים בעורמה כ"שיטה").

בנוסף, עדיף לעיתים לבצע משלוח באמצעות כתובת אמריקאית. אני ביצעתי משלוח למכשיר AirMini של ResMed ושילמתי כ 650 ש"ח
עבור המשלוח, עמלת שחרור ומיסים עם קופון הנחה למשלוח אוויר. יש לקחת בחשבון שרק המס על מכשיר זה שעולה כ 850$ (לא במבצע),
הוא 520 ש"ח. אני קניתי את שלי במבצע ב 720$ כולל מסיכה, ולכן המס שלי היה נמוך יותר, ולכן המחיר כולל משלוח היה זול יחסית.

רותי, המכשיר נמכר בישראל ולכן לא אמרה להיות בעיה לקנות אותו בחו"ל, לפחות עבור חברי הכללית. אני קניתי את ה AirMini כמשיר

שני לנסיעות, ולכן לא הייתי זכאי להחזר, אבל המכשיר הראשון שקניתי היה ה Philips Respironics, ומרגע שהצגתי לכללי שהמכשיר נמכר
בישראל ושיש לו שירות (זה התנאי היחיד שלכם, כי הם רוצים לוודא שיהיו לך חלפים לתיקון לדבריהם), אז אושר לי לרכוש אותו בחו"ל.

העניין עם מעשיר הלחות מטופש, שכן יש מכשירים שמגיעים כבר עם מעשיר לחות (כמו ה ResMes AirSense 10).
לטעמי אם את רוכשת מכשיר ונהנית מהכיסוי המקיסמלי המותר, זה לא עניינה של הכללית אם המכשיר הגיע עם מעשיר לחות.
מובן שאם תרקשי מכשיר שמגיע ללא מכשיר לחות, תהיה לך בעיה לקבל החזר עם תרכשי את המעשיר בנפרד.
יתרנו של מעשיר הלחות מלבד היכולת לספק לחות, היא גם בהשתקה כמעט מוחלט של המכשיר עצמו. לפחות אצלי ב Resporonics.

לגבי ה AirMini, אני ממש לא ממליץ עליו כמשיר ראשי. זה מכשיר קטן, אבל הוא רועש יחסית, ומחייב שימוש בצינור ייעודי שמקביל מאוד.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 years, 1 חודשים ע"י Polaris.