מענה ל־אזהרה מפני משווקים ונותני שרות עלומים

פורומים פורום CPAP ישראל אזהרה מפני משווקים ונותני שרות עלומים מענה ל־אזהרה מפני משווקים ונותני שרות עלומים

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 93
  • תגובות 859
  • פעילות 952

ברוכים הבאים

פעם ראשונה שאני שומע את השם הזה,  לכן חיפשתי ומצאתי ואני מביא את התוצאה כדי שהמשתתפים יבינו במה מדובר בקישור https://youtu.be/2Z-SqfJ_u0E

כמובן שזה לא הפריט שרכשתי מאנגליה. רכשתי משהו מעט דומה לסרט, חוט תיל מניירוסטה בצורת  U אשר מחדירים לאף, חודר רק עד לחלק העליון של האף ומרחיב אותו. ברור שזה לא עזר. בעבר התיעצתי עם רופא אאג מומחה והוא אמר לי שזה לא פשוט כי המחסום יכול להיות במספר מקומות, זה מעט עצר אותי, אבל לא לגמרי.

לפני כשנה, שנתיים, עלה לי רעיון דומה מאוד למוצג בסרט (בחיים לא ראיתי לפני כן את הסרט) בצעתי ללא רופא כמובן, ניסוי דומה על עצמי. השתמשתי בחומר פלסטי גמיש באותה צורה, מצאתי שהגוף שלי דחה את זה ולא יכולתי לסבול זאת ליותר מדקות ספורות. זכור לי שהרגישות הייתה בעיקר בנקודה החדירה לחלל הפה. התיאשתי ועזבתי את זה. אבל לא הפסקתי לחשוב על פתרון פשוט וזול. אני יודע שרופא אאג נוהג להחדיר מצלמה דרך הנחיר אבל הוא מורח חומר מרדים כדי שלא נחוש את זה.

יש לי רעיון די פשוט שאיני יכול לישם ללא עזרת אנשים מקצועיים יותר ממני ולווי רופא, גם דורש גיוס תקציב לא קטן. בקרוב אני פורש ואולי יהיה לי זמן לנהל את זה. אל תעצרו נשמתכם עד שזה יקרה.