מענה ל־ הודעה דחופה של Philips בעקבות חומר מסוכן

פורומים פורום CPAP ישראל הודעה דחופה של Philips בעקבות חומר מסוכן מענה ל־ הודעה דחופה של Philips בעקבות חומר מסוכן

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 93
  • תגובות 860
  • פעילות 953

לא כל מי שרוכש סיפאפ בארץ זה מיבואן או משווק מורשה. יש כאלו הרוכשים את המכשיר מארה"ב בחצי מחיר ומוכרים אותו בארץ במחיר מוזל, אלו בעיני חאפרים. אין בטחון כי המכשיר חדש או מחודש. המתוחכמים שביניהם יכולים להקים פורום שמקדם מכירות עבורם. חלק מהם ניסו לשווק דרך הפורום הזה ולא אפשרנו להם. אנו לא רוצים לתת יד או במה ביודעין לכאלו שמנצלים תמימותם של משתמשים חדשים. מי שרוצה לרכוש מכאלו שיעשה את זה, הכוונה שיהיה מודע לכך. אני רואה חשיבות להתריע על כך בדיוק כפי שיש התרעה לקריאת שרות זו או כל קריאה לתועלת המשתתפים.

לדעתי והבנתי, מדיקוויפ לא מתנער מאחריות, מניח שפועל ע"פ הוראות מדטכניקה, שפועלת ע"פ הוראות היצרן פיליפס, גם בחו"ל לא מצאתי משווקים שנותנים מכשיר חילופי בין היתר כי כל מכשירי פיליפס מושבתים. אוספים אותם להחליף את החלק ואז יוחזרו לשווק. מסיבה זו פסקו מכירות פיליפס ולא ניתן לרכוש סיפאפ פיליפס בחו"ל. אני חושב כי התלונה היא ליצרן פיליפס שלא הציע פתרון מידי ומהיר למשתמשים. במקרה שלנו זה מתקן רפואי חשוב אשר משבית את המשתמש שזקוק לו. אני מבין את הכעס והחשש. גם אני חושש שיום אחד יושבת המכשיר שלי, עד כדי כך שבמשך השנים למדתי להחזיק מכשיר חילופי נוסף בהישג יד. שומר על הישן למקרה חירום, כיום המכשיר הקטן לנסיעות משמש כחילופי.

שמתי את עצמי במקומכם וחשבתי שאם אני במצב כזה הייתי ממשיך להשתמש במכשיר עד הגעת קריאה השרות. יחד עם זה הייתי פונה לרופא ומתייעץ אם אני סובל ממחלה שעלולה לנבוע מהבעיה במכשיר. כי אז הייתי רוכש מידית מכשיר אחר. בהחלט מצב מרגיז ולא נעים.

האם המשווק בארץ הסביר לכם כיצד קריאת השרות הולכת להתבצע? האם יש צפי לתאריך הגעת חלקי החילוף?