מענה ל־חדשה – ומתארת חוויה שונה. אשמח לתגובות.

פורומים פורום CPAP ישראל חדשה – ומתארת חוויה שונה. אשמח לתגובות. מענה ל־חדשה – ומתארת חוויה שונה. אשמח לתגובות.

יצחק
מנהל בפורום
  • נושאים 21
  • תגובות 348
  • פעילות 369

שלום נורית וברוכה הבאה

גם אני הייתי מבולבל מאד לפני 12 שנה שרופא מעבדה הודיע לי שאני סובל מדום נשימה ברמה קשה ואחרי  5 דקות פשוט זרק אותי מהדר.

הטיפול בנושא בארץ רחוק מלהיות טוב ולכן שמחתי  שמצאתי בעבר פורום שעוסק בנושא ומסייע ולכן גם הסכמתי בהמשך לנהל אותו

חשוב מאד שתקראי את הפוסט הנעוץ עידוד למשתמש החדש

אני אישית משתמש במקביל בסיפאפ ובסד המיועד להפסקות נשימה שהוכן לי במיוחד על ידי רופא שיניים מתמחה בתחום.

אלו שני האמצעים היחידים המוכחים מחקרית לטיפול בהפסקות נשימה בשינה כאשר רק הסיפאפ פותר את הבעיה ב 100% לסובלים ברמת בינונית או קשה.

אצלי הסד פותר ב 90% שכן אני סובל מרמה קשה אבל זה בהחלט מספיק לי בנסיעות לחו"ל.

גם הורדת משקל יכולה לסייע או בפיתרון מלא או

הקלה שכן השמנה גורמת גם היא להחמרת החסימה.שוב התשובה אם הרזיה תביא לפיתרון מלא תלויה בסוג וחומרת החסימה בלוע ורמת עודף המשקל

הרבה אנשים מוצאים שהרזיה לטווח ארוך  קשה יותר אף משימוש בסיפאפ.

אני משתמש בסיפאפ כל הלילה ואף בשינה אחהצ. ישן איתו מצויין. מה שכתבת לגבי שעות שינה איתו זה המינימום.

מכיוון שהטיפול הרפואי בנושא לוקה בחסר יועצי ואנשי המכירות של החברות המשווקות יכולים להשלים את התהליך ללוות אותך, להציע מסיכות שונות לבחירה,. לסייע בקריאת נתונים ועצות שונות, למשל איך לשים את הצינור מסביב למיטה ואיך לכוון את המכשיר ועוד.

כך שאין ברירה אלא לנקוט יוזמה ולפנות לכמה חברות לבקש מכשיר ומסיכות לנסיון ולבקש ליווי. אנשי המכירות רוצים למכור ובדרכ נותנים שירות טוב.

שיהיה לך בהצלחה ותמשיכי לעדכן

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי