מענה ל־לא מסתדרת עם המסכות של קופת החולים

פורומים פורום CPAP ישראל לא מסתדרת עם המסכות של קופת החולים מענה ל־לא מסתדרת עם המסכות של קופת החולים

יצחק
מנהל בפורום
  • נושאים 21
  • תגובות 348
  • פעילות 369

תודה לכולם! הלילה ישנתי בלי מסכה, כדי לתת לאף לנוח קצת. נראה לי שהלילה אחזור לאפית, אבדוק אם יש דרך לשפצר את הרצועה ככה שלא תיגע לי באוזנים. בסוף (אחרי עשר) גם חזרו אליי בווטאספ של טכנאי השינה מהמעבדה באסותא. ניסו לעזור לי וגם קבעו לי תור להחלפת מסכות ביום ראשון, בתקווה שנמצא משהו נוח יותר. בנוגע לפיליפס DreamWear, היא נראית מצוין ועל פניו יכולה לפתור את הבעיה. השאלה היא איך יודעים איזו מידה להזמין. האם ספקים מקומיים מאפשרים למדוד מסכות ולנסות אותן לפני הרכישה? אם כן, אבדוק אותה בארץ ואקנה בחול לחילופין, אקנה את הראשונה בארץ ואת הבאות בזול יותר בחול. אני מניחה שמכבי מחזירים על זה, לפחות במידה מסויימת. יש לי גם ביטוח פרטי שעשוי לעזור. אגב, המסכה האפית שמציקה לי היא Cara. בנוגע למכשיר עצמו, מאחר וכל התלונות שלי הן על המסכה אני מניחה שהוא בסדר. הבעיה היחידה שלו, כרגע, היא שהוא תופס המון מקום על שידת הלילה שלי והספרים נאלצו לעוף משם. יש מכשירים קטנים יותר, או שאם הוא לא מציק לי עדיף להתרגל אליו וזהו? הוא מלבן שחור של לוונשטיין.

הרצועות של המסיכה CARA לא אמורות להפריע באוזניים. הרצועה בכלל לא ליד האוזן.כנראה שאת מרכיבה את המסיכה לא נכון.

כמובן שלא בטוח שהמסיכה היא הכי טובה לך זה דבר מאד אינדבידואלי וכל אחד מוצא מסיכה אחרת נוחה יותר

בכל אופן לא בטוח שה DREAMWEAR תהיה לך יותר טובה ואל תמהרי לרכוש

תבקשי עוד מסיכות לנסיון ותבקשי מהסוכן שמביא לך מסיכות שיעזור לך להרכיב את המסיכה על הפנים בצורה נכונה אל תנסי לבד

זה שהמכשיר גדול לא אמור להפריע לך (אולי רק אם תקחי אותו לחו"ל).

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 11 חודשים ע"י יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי