מענה ל־ניסיון עם מכשיר cpap מכון מור מתלבט מה לעשות

פורומים פורום CPAP ישראל ניסיון עם מכשיר cpap מכון מור מתלבט מה לעשות מענה ל־ניסיון עם מכשיר cpap מכון מור מתלבט מה לעשות

micham
משתתף
  • נושאים 0
  • תגובות 8
  • פעילות 8

כל משאכתוב כאן הוא מנסיוני האישי כמו כן אינני רופא

נשלחתי ל"מור",עשיתי בדיקת שינה ביתית ו נמצא שיש לי 57 הפסקות נשימה לשעה.הפתעה גדולה,בחיים לא חשבתי שיש לי בעיות הפסקות שינה.שלח אותי בכלל אורולוג שלא ידע למה אני קם 4 פעמים בלילה לשרותים.

הומלץ לי על CIPAP של לווינשטין (עכשיו אני יודע למה-כללית עובדת עם לוינשטין ) ו אחרי שהוספתי דומני 900 ש"ח קבלתי את המכשיר עם יחידת לחות (לפי בחירתי-בתוספת תשלום).ברור שרופאה קבעה את הלחצים.לאחר מכן היתי מגיע ל"מור" כל כמה זמן ע"מ לבדוק "מה קורה "איתי

בבדיקה התברר "שההפסקות" חלקן מרכזיות שהמכשיר שקניתי בהנחית "מור" לא מתגבר עלהם ו לאחר לילה במעבדת שינה ב "איכילוב"זכיתי ב BIPAP .ברור שהדבר נעשה בצורה מסודרת כלומר עם סיכום של איכילוב לרופאת משפחה-למרפאות חוץ של מאיר-התאמת מסכה של "לוינשטין" בדיקה איך אני מסתדר עם לחצים של המכשיר החדש ו למחרת אישור של רופא ל BIPAP כללית-הנדסה (חברת בת של כללית)נוחתת אצלי עם BIPAP

זה חלק הקל בסיפור.

מנסיוני של כמעט שלוש שנים למדתי שהבעיה היא מסכה-לפחות ככה זה אצלי.יש לי אוסף מכובד של מסכות ו עכשיו אני מנסה בצורה "מדעית" ללמוד איזו מהם הכי מתאימה לי כלומר הכי נוחה לי,הכי פחות נוזלת,הכי פחות הפסקות

כל זה אני עושה בעזרת תוכנה של לוינשטיין שמצאתי אחרי חיפוש קשה מאוד ברשת ו O2RING שקניתי מחבר

איך זה בפרקטיקה? אשן שבוע עם כל סוג של מסכה ו לאחר עיון בנתונים אקבע מה טוב לי בהנחה שתיהיה קורלציה עם מה נוח לי

כמה דברים כבר למדתי-

כנירא מסכת פנים אצלי לא בא בחשבון

לתאים מסכה זה לא ענין קל ו בטח לא פשוט-זה לוקח זמן

לדעתי לרוב הבעיה זה מסכה,למרות שלא היה לי מכשיר אחר מלבד של לוינשטין-ככה זה נירא לי

אני כבר כנירא לא מסוגל לישון בלי מכשיר למרות שאני עדיין מתמודד עם בעית מסכה

אז אל יאוש.זה לוקח זמן

בהצלחה

מיכאל