מענה ל־החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר.

פורומים פורום CPAP ישראל החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר. מענה ל־החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר.

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 98
  • תגובות 888
  • פעילות 986

עדכון: לפני מספר חודשים שלחתי מסמכים באמצעות סניף קופח כללית להחזר מבטוח מושלם עבור CPAP AIRMI שרכשתי בחו"ל, בסניף נאמר לי כי אקבל את ההחזר באמצעות הוראת הקבע שיש לי עם הקופה. עבר זמן וקבלתי מכתב מהמושלם לספק קבלה עבור חשבונית ספק.
למרות שהמשלוח הגיע באמצעות UPS , חשבונית UPS לשחרור מציינת חשבונית ספק שעל פיה חושב המע"מ לתשלום וכן דמי שחרור. בעקבות הפניה שלחתי תשובה למושלם אותו אני מביא לפניכם.

אל מחלקת תביעות
בהמשך למכתבכם כי נדרשת קבלה בנוסף לחשבונית ושאר הניירת שסופקה לכם.
מצ"ב ניירת המוכיחה כי בוצע תשלום מראש עבור חשבונית 23484, תוכלו להשוות את מספר שטר המטען גם בחשבונית של UPS שבין היתר מציינת P/P, כלומר (Pre Paid) וכן אסמכתא: חשבונית 23484.
לדעתי כל זה מוכיח ששילמתי על המכשיר, איני חייב לספק קבלה וניתן להסתפק בחשבונית וכל המסמכים שסופקו עד היום. יתרה מזו בארה"ב לא מוציאים חשבונית מבלי לקבל כסף אחרת היו מציינים על המסמך , PROFORMA –
אם כוונתכם למרוח את הזמן ולהתחמק מתשלום כמו שאתם עושים לקשישים חסרי יכולת תגובה, אז דעו כי אפנה למפקח על הביטוח בתלונה, ואף לבית דין לתביעות קטנות. אם זה מה שאתם תודיעו לי מיידית בלי למשוך את הזמן!
אין לראות בזה איום אלא שמירה על זכותי שאין ספק כי היא לגיטימית.
אודה לתגובתכם המהירה!
אברהם שדה
נשלח במייל ובפקס.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 years, 2 חודשים ע"י Avis.