מענה ל־התלבטות בין חברות משווקות CPAP

פורומים פורום CPAP ישראל התלבטות בין חברות משווקות CPAP מענה ל־התלבטות בין חברות משווקות CPAP

Tamar
משתתף
  • נושאים 0
  • תגובות 17
  • פעילות 17
שלום עדן,   כמה דברים שכתבת קצת לא מדויקים…
ראשית חברת weinmann כבר לא קיימת שנים, ולמעשה נמכרה לחברת lowenstein medical כבר לפני חמש שנים ! אני מניחה שאתה סוכן מכירות יחסית חדש בתחום!
שים לב שבאתר האינטרנט אליו אתה מפנה אותנו כתוב בכותרת " לובינשטיין מדיקל ישראל בע"מ" , לכן שים לב בבקשה אתה טועה ומטעה… אתה טוען שאתה עובד שם ?!
ובעניין ארץ הייצור של המכשיר prisma smart
שים לב בבקשה , אם אתה מתבונן היטב במכשיר ניתן לראות שכתוב עליו "germany" אך לא " made in germany" הייתי מציעה שתבדוק היכן מיוצר המכשיר  ,לפני שאתה כותב .." המכשיר מיוצר בגרמניה, ממש כמו מרצדס.."
סוכן מכירות כמוך יתכן ונחוץ בפורום אבל בבקשה תן לנו מידע רלוונטי ופחות שיווקי כדי שנוכל לסמוך עליך ולהעזר בך כמו שאתה מציע בהודעתך, שהרי נחוץ כאן איש מקצוע  שיספק תשובות לשאלות טכניות .חשוב שתציין כמה זמן אתה בתחום הסיפאפ ? האם אתה רק סוכן מכירות או שיש לך השכלה נוספת או ניסיון בתחום ?
אני זוכרת שבתחילת דרכי עם הסיפאפ נעזרתי רבות באנשי מקצוע בתחום כדי להסתגל למכשיר.
ולשאלת הכותב:

אני צריך להשתמש ב CPAP בפעם הראשונה וקופת חולים לאומית נתנו לי אופציה של 2 ספקים אחד הוא ויינמן ישראל והשני הוא קלינטיקה.מי מהם אמין יותר מבחינת שירות?

למי מהם מכשירים יותר אמינים וידידותיים?

תשובה :

לתשומת ליבך בד"כ כשקופ"ח מפנה אותך  לספק שזכה במכרז  לא בטוח שתקבל את מכשיר הדגל שלו כגון RESMED של קלינטיקה  , אלא תקבל מכשיר פשוט  שמיוצר בסין , טייוואן ו או ארצות שונות . בד"כ אותן חברות מציעות לך לשדרג בתוספת תשלום למכשיר שהם משווקים לקופות אחרות . פשוט תבדוק עם החברות מה הן מציעות במסגרת המכרז.