מענה ל־מכירים את טיפולי לייזר במרפאת SUN CLINIC?

פורומים פורום CPAP ישראל מכירים את טיפולי לייזר במרפאת SUN CLINIC? מענה ל־מכירים את טיפולי לייזר במרפאת SUN CLINIC?

HAREL
משתתף
  • נושאים 3
  • תגובות 5
  • פעילות 8

שלום לכם, עברה יותר משנה מאז עדכון האחרון שלי, מאז והגעתי לסוג של איזון בשינה.

– ניסיתי בפעם השלישית CPAP עם רצועות יותר עדינות והרבה פחות מסורבל אבל אחרי כמה לילות שלא נרדמתי החזרתי גם אותו למכון.

– ביקרתי שוב רופא א.א.ג, אחרי בדיקה עם מכשיר וסי טי התברר שיש לי מחיצה עקומה בתוך האף לכן אני לרוב נושמת מהפה. הציע ניתוח אבל לא הסכמתי.

– חוות דעת שניה אצל רופא א.א.ג אחר באיכילוב הייתה שהניתוח לא יעזור, הבעיה בלוע, לשון וקנה נשימה צר! שלח אותי לקלינאי תקשורת וקבע לי תור אצל פרפס ריבי טאומן.

– שלושה מפגשים עם קלינאי תקשורת שלימד אותי כמה תרגילים, חודשים עשיתי אותם יום יום (לדעתי שיפר בקצת את הנחירות)

– פגשתי את פרפס טאומן לפני יותר מ6 חודשים, היא בדעה שאני חייבת להסתגל לCPAP אבל בינתיים כדי שאוכל להירדם אחרי יקיצות של דום שינה הציעה לי

לקחת 4 מ"ג סירקדין, לא להסתכל על השעון, לא לקחת שום דבר אחר, לשים שעון מעורר 7 שעות אחרי שנכנסת למיטה.

– כעבור שבועיים שלושה הרגשתי סוג של איזון בשעות השינה, הפסקתי לשים שעון מעורר. אני יודעת שאני מתעוררת הרבה פעמים מדום שינה אבל נרדמת שוב.

עדיין פה ושם ישנם לילות לבנים ללא שינה שנשברת ולוקחת חצי מיליגרם מלטונין שאני קונה מחו"ל.

לפני כמה ימים הייתי בביקור חוזר (כל 6 חודשים) אצל פרפס טאומן, עדיין בדעה שחייבת CPAP בטענה שצריך לטפל בדום שינה ולא בשינה עצמה!

וביקשה שוב לנסות CPAP דרך המכון באיכילוב.

(מציינת שאף פעם לא לקחתי כדורי שינה, אין לי עודף משקל ודי פעילה במהלך היום והולכת קילומטרים ביום)

מקווה לטוב ובריאות לכולם