מענה ל־לבטים של מתחיל חדש + שאלה דחופה

פורומים פורום CPAP ישראל לבטים של מתחיל חדש + שאלה דחופה מענה ל־לבטים של מתחיל חדש + שאלה דחופה

TRHV
משתתף
  • נושאים 1
  • תגובות 6
  • פעילות 7

אני מאוד נבוך ומבולבל לגמרי!

כשאני רוצה לקנות כל מוצר שהוא ניקח לדוגמא מחשב אני פונה לחנות מחשבים שם נמצא על המדף כל סוגי המחשבים של כל החברות למיניהם השונים והמשונים, המוכר האדיב ישמע את צרכיי הייחודיים, יספר לי על המחשבים הרלוונטיים עבורי, יפרט לי את סיפורו של כל מחשב ומחשב, על מעלותיו ומגרעותיו, וכך אני יחליט על המוצר שברצוני לקנות.

והנה כאן כשמגיע מכשיר רפואי קריטי לרפואת השינה, לא הצלחתי למצוא דבר כזה, אני כבר תקופה ארוכה נמצא בניסוי ותעייה, אחר כל הסוכנים חברות ומשווקים למיניהם, כל חברה סגורה ונעולה על כמה מכשירים שהם עובדים אתם, לכל חברה האינטרס דווקא בחברות הספציפיות שלהן, וכך אני עומד ומשתוהה הכיצד אוכל לדעת בצורה אמיתית איזה מכשיר מתאים לי איזו מסיכה מתאימה לי.

מדוע אין חנות של מכשירי סיפאפ על כל מגוון החברות והמסכות, ואבדוק אותם אחת אחת, עד שאמצא את שאהבה נפשי, האמנם???????????

אני נמצא באפילה ולא מוצא את הדרך החוצה!

גם לא הרגשתי בשום מקום שקיבלתי את המידע המלא והמושלם ……………………………………………………………………………………………………………………..

אני סובל מנזלת ותחושת שרף באף מאז שהתחלתי עם המכשירים דבר שלא סבלתי ממנו אף פעם.

הרגשתי שיפור ניכר בעייפות שהייתה לי בשבועות הראשונים שהפסיקה לאחר מכן.

מתי מומלץ לקנות בנוסף גם מעשיר לחות.

אשמח לקבל עזרה מכל גורם שהוא, העיקר שייטיב את שנתי ותפקודי היום יומיים, ואודה לו מקרב לב, הכרת תודה אמיתית ומלב עמוק.