מענה ל־Aeomed

פורומים פורום CPAP ישראל Aeomed מענה ל־Aeomed

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 93
  • תגובות 859
  • פעילות 952

Weinmann זו חברה שלא קיימת כבר הרבה שנים היא נמכרה לחברת Lowenstein .

תמר, נכון אבל כדאי לציין Lowenstein היא חברה גרמנית, המכשיר שהם מספקים לכל הקופות מוצלח מאוד, אומנם לא הכי חדיש אך הוא הכי טוב ביחס למחיר שהאחרים מספקים. כלומר הכי משתלם למי שרוצה מכשיר לא יקר. להבנתי יש לו ביקוש רב בין משתמשים מתחילים בארץ. הבנתי שגם השרות שלהם הוא טוב. אני יודע זאת מחברים ותגובות של משתמשים. לכן אם לא הייתי מוכן להוסיף מכיסי עבור מכשיר חדיש, הייתי בוחר בו. מי שכבר מוכן להוסיף עבור מכשיר חדיש שבין היתר נותן תוצאות שינה באפליקצייה, לדעתי כדאי לו ללכת על אלו שמוזכרים פה מחברות עם מעבדות מחקר ותיקות. לדעתי, עדיפים ממכשירים שלא מוזכרים פה אפילו אם הם "תוצרת אירופה" כביכול. מכיר כאלו שנפלו באחרים ועליהם לחכות 5 שנים כדי שיוכלו להחליף. איני רשאי להזכיר את שמותיהם. כאשר אתה חדש, אינך מכיר ויודע איזה מכשיר לבחור, אך עם צבירת הניסיון לומדים להבחין באיכויות והחידושים.

גם מכשירי פיליפס נחשבים חדישים ומעולים לא הזכרתי אותם כי היום הם לא זמינים בגלל ריקול שהכריזו. לי כיום יש Resmed 10 וגם Air Mini לנסיעות. כאן המקום לציין שתחום עיסוקי בהייטק ולא בתחום הסיפאפ או השינה. יהיו כאלו שיחלקו עלי וזה בסדר אם זה נעשה לא על ידי אינטרסנטים.