מענה ל־מצטרף חדש למועדון ה- CPAP – אשמח לבירור עם חבר ותיק בתחום

פורומים פורום CPAP ישראל מצטרף חדש למועדון ה- CPAP – אשמח לבירור עם חבר ותיק בתחום מענה ל־מצטרף חדש למועדון ה- CPAP – אשמח לבירור עם חבר ותיק בתחום

#570
Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 93
  • תגובות 860
  • פעילות 953

ברוך הבא, אצלנו אין צנזורה כל עוד אין פרסומת בפוסט או חלילה מילים לא חינוכיות (-:

להבדיל מפורומים אחרים שמסתירים מהמשתתף שהם סוחרים ובעלי הפורום, אנחנו מתנדבים שעושים לטובת הקהילה. לא חסרים באינטרנט פורומים מטעים שאין בהם גילוי נאות, לדעתי יש בזה הונאה.

נא תצביע לנו על פוסט שנראה לך כשל בעל ענין ומכיל פרסומת, מנהל הפורום יבדוק ויחליט אם למחוק. בכל מקרה שנבצע מחיקה נודיע על כך וניתן הסבר. זה פורום של כל משתמש במכשיר סיפאפ שירצה להשתתף, ונציגי חברות מובילות רשאים להשתתף ולענות על שאלות תוך גילוי נאות על תפקידם. לדעתי זה עוזר לנו ללמוד מבעלי מקצוע ולקבל תשובה ספציפית או עזרה למכשיר שברשותנו.

עד עכשיו לא ראיתי אף אחד בעל ענין שחורג מגבולות התקנון, אבל אנחנו לא מושלמים ויתכן שחמק משהו מעינינו. אנו מאפשרים לחברים להכיר את כל המשווקים המובילים ומאפשרים לנציגיהם להציג אמנה ולהשתתף בכדי לעזור לנו בתשובות ספציפיות, המטרה ללמוד מאחרים כדי לשפר את איכות השינה שלנו.

עצה אחת אני יכול כבר לתת, אל תמהר לרכוש מבלי לשקול מספר אופציות של מכשירים ולהבין מה מתאים לך ולכיסך. בעיקר הזהר ממשווקים שינצלו את זה שאתה חדש בתחום וידחפו לך מכשיר שתתחרט עליו, אתה תצטרך לחיות עם זה 5 שנים עד למכשיר החדש. יש כאלו שירוצו אחריך ויגיעו לביתך כל יום עד שתרכוש מהם, אל תרגיש מחויב או לא נעים, אחרי שרכשת תחפש אותם ותדרש לשלם עבור כל בקור או עזרה במהלך האחריות.

אתה יכול לכתוב ולשאול כל דבר בפורום, כי בסך הכל כפי שכבר אמרתי אנחנו רוצים להבין וללמוד אחד מהשני.

אתה גם יכול לפנות אלי בטלפון או בווטסאפ 054-9989515 או במייל avi-sadeh@rfar.com  אוכל גם לתת לך את פרטי מנהל הפורום צחי,

אשמח לעזור ולסייע ככל שאוכל.

בהצלחה,

אבי שדה

 

 

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 years ע"י Avis.