מענה ל־פורום לא מסחרי?!

פורומים פורום CPAP ישראל פורום לא מסחרי?! מענה ל־פורום לא מסחרי?!

Avis
מנהל בפורום
  • נושאים 93
  • תגובות 859
  • פעילות 952

אתקל ואאלץ לצפות בהמון פרסומות מעצבנות אשר קופצות בכל פעם מחדש ואינן קשורות לתחום בו עוסק הפורום…..נהנתי לקרוא בפורום שלך עד שהתחילו פרסומות מעצבנות שמפריעות כל הזמן במהלך הקריאה 

עידן שלום,

האם באמת קופצות לך הרבה פרסומות? ראשית זה לא נכון שהן "קופצות" אחת בסוף הדף זה הרבה וזה מפריע? כל כך קשה להתעלם מזה שזה מעצבן? נא קרא את התקנון שנית, אין פרסומות סמויות או גלויות בנושא שהפורום עוסק ואין אינטרס עסקי, הרי אתה בעצמך כותב שאינן קשורות לתחום שעוסק בו הפורום, לא כך הוא? תמיד אפשר לעבור לפורום של הסוחר שם הפרסומת היחידה היא על בעל הפורום.

אני מסכים איתך, אינך חייב להשתתף בפורום, אתה יכול רק לקרוא בהנאה ולהעשיר את הידע שלך, בלי לתרום מניסיונך לפורום. ולמרות זאת החלטת להשתתף בפוסט ראשון עם "בקורת בונה" במקום בדברים שעוסק בהם הפורום. בקורת בונה צריכה גם להציע פתרונות, אנחנו פתוחים לזאת מכל משתתף בפורום. לא ברור לי, מצד אחד אתה לא משתתף ובאותו זמן רוצה להכתיב את כללי הפורום. מעניין!

בתגובתך אין התיחסות שלך להסבר על המימון, אולי לא קראת את ההסבר. אני בגיל 71 לא אוכל לתרום לקהילה מכספי לאורך זמן. אנו התנדבנו וממנו מכספנו את הקמת הפורום וקדומו בתחילה. כעת אנו רוצים לבסס אותו כדי שיצליח וזה דורש מימון רציף כדי שתוכל להנאות ולהעשיר את הידע כמו כל משתתף. אל תחשוש ה-12 ש"ח של גוגל לכל 1000 פרסומות ילכו לטובת קדום הפורום.

אגב, I DAN זה לא אני דן? אתה עדיין יכול לתקן ולכתוב את המייל הנכון שלך, דע כי הוא גלוי רק למנהלי הפורום. אנו רוצים שתמשיך להנאות מהפורום ואולי במשך הזמן גם תשתף אותנו, אבל רק בהגינות ותוך גילוי נאות.

אולי צריך לתקן את התקנון ולחייב רישום מייל נכון ולא לקבל מישהו עם מייל לא פעיל, שאלה זו אני מפנה למנהל הפורום הוא יחליט.