אזהרה ממכשירים "חדש" מדגם ישן

פורומים פורום CPAP ישראל אזהרה ממכשירים "חדש" מדגם ישן

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

נתקלתי בספק CPAP מבולגריה, שמוכר מכשיר CPAP S10 חדש אבל היה מספיק הגון לציין במפרט כי עם מודם GSM 2G, זה הדגם הישן שיצא עם מודם, כיום החדשים הם GSM עם 4G. בטח בקרוב יצא 5G. אני בספק אם G2 עדיין עובד בארץ.

מצאתי לנכון לידע את הרוכשים שיבררו וידעו מה הם קונים. ברור שזה לא רלוונטי לגבי אלו הרוכשים את המכשיר מארה"ב או בארץ מחאפרים, כי בכל מקרה המודם CDMA לא עובדים בארץ.

לכן, למי שחשוב כי המכשיר יעבוד עם האפליקציה, שיקנה מכשיר בארץ מהסוכן של RESMED או מאירופה בתנאי שיוודא כי המודם הוא 4G.

Polaris
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 38
    • פעילות 41

למי שחשוב כי המכשיר יעבוד עם האפליקציה, שיקנה מכשיר בארץ מהסוכן של RESMED או מאירופה בתנאי שיוודא כי המודם הוא 4G.

אבל האפליקציה מתקשרת עם המכשיר דרך בלוטות'. כך גם ב Respironics.

ממה שידוע לי, השימוש במודם הוא כדי להעביר מידע למעבדת שינה עבור ספקים בחו"ל, שנותנים לך מעטפת של שירות ותמיכה, ולא שימושי בישראל.

בכל מקרה, כדי להשתמש במודם GSM צקיך כרטיס סים דאטה ולשלם דמי מנוי חודשיים. אני לא רואה בזה שום ערך.

או שיש שימוש נוסף למודם  ושאני לא מודע לו.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

יש לי 2 מכשירים קבוע ונייד. למכשיר AirSense 10 Resmed אין  BT. בעל המכשיר מזדהה עם פרטי המכשיר באתר של Resmed, ומקבל למייל כל יום תוצאות שינה. אין צורך בסים.

באיירמיני יש לי BT מתחבר לאפליקציה ובנוסף אני מקבל תוצאות למייל.

Polaris
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 38
    • פעילות 41

אני מנסה להבין איך בדיוק מודם GSM עובד ללא כרטיס סים. יתכן שהמכשיר עושה שימוש ב WiFi של המכשיר שלך בתוך נקודה חמה כדי להתחבר לשרת של ResMed?

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 year, 2 חודשים ע"י Polaris.
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

כנראה שאתה צודק, הוא מנסה להתחבר דרך wifi וברגע שמזהה מספר מכשיר ומיקום הוא לא מתחבר. כל העובדות הידועות לי הם שכאשר רכשתי את המכשיר מארה"ב אמרו לי שהוא מותאם לארה"ב. ואכן אני לא קבלתי אף דוח שינה למייל עד היום. שיהיה ברור מדובר בדגם 10 של רסמד. גם היום אם תפנה למשווק המכשיר מארה"ב יגיד שהתקשורת לא תעבוד באירופה, והפוך. לאחר שנים שאלתי את רסמד העולמית למה איני יכול לקבל דוח, לאחר שמסרתי להם את מספר המכשיר, אמתו את דברי המשווק.

ידידה חברה בפורום,רכשה בארץ את המכשיר מקלנטיקה מקבלת דוח יומי למייל. כמובן בלי סים. אלו העובדות.

למי שיש נתונים אחרים אשמח לשמוע.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

בהמשך,

בעבר פניתי ל-RESMED אירופה, היום שלחתי את המייל הבא ל-RESMED בקליפורניה. ברור שאעדכן כשאקבל תשובה
    Please advise if I travel to Europe with my AirSense 10 AutoSet that purchased in USA can still get "myAir" online support program and app that  automatically sends me therapy data to my computer or smartphone and lets me know how I slept the night before? Do I have to do or change any setup to get therapy data in Europe? In case your reply is negative, please explain the reason

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

Hello Avi,
    Thank you for contacting ResMed about traveling with your device. ResMed is an international company, and our products are designed with international support in mind.
    While traveling, ResMed Air10 Series devices will continue to record data, but may not be able to connect to local cellular networks in order to transmit that data. Rest assured, however, that once your device returns to an area where it can connect to local cellular network, it will transmit all of the data it recorded while traveling.
    For more information about traveling with your ResMed device, please see www.ResMed.com/Travel or contact your home medical equipment provider.
    Wishing you a safe and fun trip!
    Richard
    ResMed Customer Care Team

מצורפים:
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

POLARIS

כפי שאתה רואה, התשובה שלהם מאשרת את מה שכתבתי, אומנם אין הסבר טכני איך זה עובד אבל זה פחות משנה למשתמש. לכן אני ממליץ בעת הרכישה לשקול לרכוש בארץ אם זה שווה לרוכש, בעיקר לכל מתחיל. לי זה מאוד חשוב ולכן במכשיר הבא (בעוד 2-3 שנים) אבדוק את התוספת במחיר בהשוואה למחיר בחו"ל ואחליט. בדעתי לחלק את ההפרש במחיר לחמש, זו התקופה שאני רשאי לרכוש מכשיר בקופה שבהם אשתמש ואהנה מהפונקציה הזו. אולי עד אז יהיה דגם פתוח לכל העולם כמו המיני.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.