אייר מיני שנרכש בארה"ב

פורומים פורום CPAP ישראל אייר מיני שנרכש בארה"ב

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Smadar
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

שלום,

אני משתמשת חדשה, גרה רוב השנה בישראל. רכשתי אייר מיני בארה"ב עם מסכה N30, ובשלושת השבועות הבאים אני עדין שוהה בארה"ב.

קראתי הרבה דיונים בפורום ולמדתי מנסיונם של המומחים כאן. אם אפשר כמה שאלות של מתלמדת.

1. אני רואה באפליקציה רק דוח של הלילה שעבר . הבנתי ממשתמשי הפורום שניתן לראות דוח של עד חודש לאחור וניתן לקבל מייל יומי כיצד?. כמו כן ראיתי שהנתונים עולים לענן ואנני יודעת כיצד לראות אותם. אציין כי פניתי לשירות הלקוחות והם הפנו אותי לשירות של אירופה, הבעיה בהרשמה שצריך להצהיר איזה שירות רפואי אתה מייצג ואין אפשרות להרשם כאדם פרטי. מקוה שלא יותר מדי שאלות בסעיף אחד.

2. קראתי כאן על מחבר של חברת MaskPAP , האתר פעיל אבל לא ניתן לרכוש, האם יש עוד חברות שמיצרות את המחבר?

תודה מראש לעונים .

סמדר

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 91
    • תגובות 823
    • פעילות 914

סמדר שלום,

פעם אחרונה שהשתמשתי במיני הייתה לפני שנתיים כמדומני. אני מסתמך על הידע שלי מאז, לא חושב שיש שינוי מאז.

נראה לי שאת מתבלבלת בין 2 אפליקציות של RESMED – אפליקציה אחת שנקראת MyAir המיועדת למכשיר S10 או S11, לבין אפליקציה אחרת שנקראת AirMini על שם המכשיר שרכשת. ההבדל בין המכשירים הוא ש-AirMini, זה שרכשת תוכנן ויועד לנסיעות בעיקר, ו-S בעיקר קבוע לבית. בדומה למחשב ביתי קבוע, וטבלת שהוא נייד. לא ניתן להחליף בין האפליקציות והמכשירים.

למכשיר S יש קשר, וקריאת נתונים באפליקציה MyAir רק בענן של המדינה (או היבשת) בה נרכש. אם תרכשי מכשיר S בארה"ב תוכלי לקרא נתונים רק בארה"ב ולא בישראל. נראה שניסית להירשם באפליקציה הלא מתאימה, רשמת ישראל ודחו אותך ל-UK. בנוסף, המספר הסידורי של המכשיר S כולל זיהוי ליבשת/מדינה שנרכש, כך שלא ניתן לעבוד עליהם. כל מי שרוכש מכשיר S בארה"ב לא יוכל לקרוא נתונים באפליקציה MyAir.

לעומת זו המיני עובד מול הטלפון בלבד, אנדרואיד או אפל, ללא ענן. לאחר בצוע צימוד בין המכשיר לאפליקציה שלו, נתוני כל לילה יופיעו על המסך. לא זכור לי בדיוק כמה לילות נשמרים באפליקציה, אבל הרבה שבועות. ניתן לעבור ולדפדף בין הלילות במשיכת אצבע מעלה או מטה, עוברים לרשימת התאריכים ובוחרים את הלילה הרצוי. אני לא זכור בדיוק איך, חושב שניתן לראות סרטונים ביוטיוב איך עושים זאת. בנוסף אפשר לכוון לחצים ולעשות והתאמות אחרות, גם את זה אפשר למצוא ביוטיוב.

לידיעתך, פרסמתי ביוטיוב וידאו כיצד אני משחזר את אביזרי הלחות של האיירמיני.

לא ידוע לי מקום אחר שניתן לרכוש MaskPAP, אני רכשתי באתר שלהם, בעיני זה משדרג את המכשיר. לפני רגע נכנסתי לאתר https://www.maskpap.com/ לחצתי BUY NOW, שמתי בעגלה, PROCEED CHECKOUT, רשמתי פרטים, עד כאן לא הייתה לי כל בעיה – כמובן שלא בצעתי תשלום. באיזה שלב הייתה לך בעיה?

מניסיוני, בימים אלו משלוחים לוקחים הרבה זמן, לכן כדאי לרשום את כתובת המגורים היכן שתהיי שם באותו זמן לקבל את הפריט.

בהצלחה, עדכני אותנו כדי שגם אנחנו נלמד.

Smadar
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

תודה על התשובה מהפורטת.

הצלחתי למצוא את התוצאות של הלילות הקודמים באייר מיני. ( התצוגה במסך בנייד קצת שונה בגלל שהשפה היא עברית )

הבנתי שלמכשירים הנייחים ניתן לקרוא תוצאות וניתוחן באפליקציה של הייצרן. הייתי שמחה לכזה ניתוח גם האייר מיני.

לגבי MaskPAP, כאן בארה"ב לא ניתן לבצע תשלום או לרכוש, אנסה בישראל.

שבוע טוב, סמדר

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.