אין לי כבר כח. לא יודעת מה לעשות

פורומים פורום CPAP ישראל אין לי כבר כח. לא יודעת מה לעשות

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 20 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Hen88
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 8
    • פעילות 10

אני כבר עם המכשיר קרוב לשנה עקב דום נשימה חמור. כמה מסיכות ומידות שהחלפתי אולי 6,7. עכשיו יש לי אחד רך רק על האף ועדיין אני לא יכולה לישון רצוף וטוב. אני כל כך מתוסכלת כבר. אני רק עולה במשקל בגלל חוסר שינה. זה מפריע לא מצליחה להצמיד את זה טוב כדי שלא יזוז בכלל. כל פעם כשזזה או מסתובבת לצד זה זז ועושה רעש של אוויר. לישון על הצד מי יכול בכלל וכאבי גב בגלל שאני מנסה לישון רק על הגב. כל יום אני בוכה. נמאס לי ולא יודעת מה לעשות. לא יודעת מה לעשות כבר. היו לי מסיכות פנים שלמות. היו רק אף. כלום לא נוח 😭😭😭 אני רק רוצה לישון נורמלי 6 שעות רצוף 😭😭😭😭

אני עייפה יותר מאשר הייתי ללא המכשיר.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 119
    • פעילות 126

נסי לשבת עם המסיכה והמכשיר מול הטלוויזיה

Benzi
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 85
    • פעילות 91

אני ישן רק על הצד המשתמש במסיכה resmed p10. אחרי שניסיתי מספר מסיכות.

בהצלחה!

Hen88
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 8
    • פעילות 10

לא יכולה לישון על הצד עם שום אחת מהן. זה מפריע בפנים וכמה שאני מנסה להצמיד זה כבר כואב אז משחררת קצת וזה זז כל הזמן ואויר יוצא ומרעיש זה פשוט נורא

גם על הגב זה סיוט

Benzi
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 85
    • פעילות 91

כשהתחלתי עם סיפאפ, הרופא אמר שאם אני לא יכול להירדם עם המסיכה הוא יתן לי כדור באופן זמני שיעזור להירדם. רק בתקופת ההסתגלות

Benzi
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 85
    • פעילות 91

בנוסף, המסיכה אמורה לאטום בלי שהיא תלחץ יותר מדי. אם צריכים להדק ממש חזק כדי שיהיה אטום, זה בדרך כלל סימן שהמסיכה לא מתאימה לך. עברתי כמה מסיכות עד שהגעתי למסיכה שמתאימה לי. לא להתייאש.

Hen88
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 8
    • פעילות 10

קיבלתי כדור לשינה. לא עוזר

וגם ניסיתי כמה מסיכות וגדלים שונים.  אף אחת מהן לא  אוטמת כמו שצריך אם אני מסתובבת או זזה. ניסיתי עם רצועות אלסטיות ועם רצועות גומי. פשוט נוראי

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 87
    • תגובות 774
    • פעילות 861

האם את מהדקת את הצינור לבגד בזמן השינה. זה מפחית את תזוזת המסכה בזמן תנועה.

הייתה לי בעייה דומה בזמנו, פתרתי את זה בעזרת מסכה שנצמדת לשיניים בלסת התחתונה, כך היא לא זזה מהאף. תקראי על זה בפורום, חפשי Tap Pap.

בהתאם לתגובתך, אנסה לעזור.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 87
    • תגובות 774
    • פעילות 861

ראי וידאו בקישור הבא

https://youtu.be/ZPYiMQjVhSk

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 87
    • תגובות 774
    • פעילות 861

ראי תמונה מצורפת למהדק צינור לבגד.

אם אין לך, אוכל לתת לך אחד חינם.

micham
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 8
    • פעילות 8

האם את ישנה עכשיו עם המסכה פחות טוב מאשר לפני המסכה?מתקוון מבחינת תוצאות.

Hen88
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 8
    • פעילות 10

היי

אין לי מהדק לבגד אבל מצאתי שיטה אחרת. יש לי מדף מעל המיטה בדיוק. הדבקתי את הצינור לשם כדי שלא יזוז לי ויהיה על הפנים שלי. יש מספיק מקום כדי להסתובב עדיין זה לא נוח.

מבחינת תוצאות כן. יש לי תמיד סמיילי ירוק אבל מה זה עוזר אם אני חצי לילה ערה ?

אני כל היום עייפה ומתוסכלת

על הוידאו אסתכל בערב. אני בעבודה אבל לא חושבת שארצה להכניס משהו לפה 😆

Benzi
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 85
    • פעילות 91

יכול להיות שהלחצים מפריעים לך? התייעצת עם מי שמכר לך את המכשיר? או עם רופא שינה?

Hen88
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 8
    • פעילות 10

לא מבינה בזה. יש לי רזמד 10 נדמה לי כולל המווסת לחות. אני גרה בחול. פה לא מוכרים אלא נותנים לך חינם במרפאת ריאות. האחות שמתעסקת עם זה סידרה לי את הלחצים ואת ההגדרות. נראה לי שזה מתחיל מ6 אצלי. היא אמרה שזה  הכי טוב. אני חושבת שיש לי ביפאפ או משהו כזה. אוטומטי ככה אמרה

Channa
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 8
    • פעילות 11

היי. ממש מבינה אותך אבל לא להתייאש. בד"כ השימוש בחודשים הראשונים מאד מתסכל. כמו לישון בחללית. אחר כך  מתרגלים והופך ליותר פשוט. גם אצלי יש בריחת אוויר  כי אני לא מהדקת את הרצועות ומוציאה ומה ניסה מחדש בלי לפתוח אותן רק מעבירה מעל לראש. שמה באופן קצת רופף . זה קצת זז כאשר מסתובבים לצד אבל לא מפריע לי אני מסדרת וממשיכה לישון. הלחץ אצלי מתחיל מ 4. נכון שקשה לישון ברצף אבל אם את  בגיל המעבר ייתכן שגם בגלל שינויים בגוף שמקשים עוד יותר את השינה. אני גם קצת התייאשתי אבל הסיפאפ זה החלק הקל. לי יש תחושות נימול ברגליים בנוסף. הרופאים לא ממש מטפלים אז זה רק הפורום הזה שממש תומך ומקצועי . תמשיכי  לנסות לא כדאי להפסיק. בהצלחה ומאחלת לך ב"ה שינה עריבה וטובה מעתה.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 20 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.