אין לי כבר כח. לא יודעת מה לעשות

פורומים פורום CPAP ישראל אין לי כבר כח. לא יודעת מה לעשות

מוצגות 5 תגובות – 16 עד 20 (מתוך 20 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Hen88
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 8
    • פעילות 10

היי. לא אני עדיין לא בגיל המעבר 😂 אבל מרגישה הת 100 עם המסיכה הזאת.

הבריחת אויר נוראית. הרעש שהיא עושה. אני לא יכולה להדק יותר. זה גם ככה לא נשאר על העורף למטה. זה כל הזמן עולה למעלה הרצועות. אין לי פתרון לזה. אני חושבת שהיה לי לחץ 4 בהתחלה ואחכ שינתה לי ל6

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 87
    • תגובות 774
    • פעילות 861

איזו מסכה את משתמשת, נחירונים, אף או פנים? רק את מסוגלת לפתור את הבעיה של בריחת אוויר, מסכה צריכה להתאים כמו כפפה ליד. כמו שרק את יודעת להתאים שמלה לגוף שלך, אנו לא יכולים לעשות את זה מכאן. נותנים ויכולים לתת לך הרבה עצות, אבל את לא משתמשת בהם. יש מידות לכל מסכה,  L,M,S אולי נדרשת לך מידה קטנה יותר.

קודם תרגעי ותמצאי מה הבעיה והיכן, אז תחשבי כיצד לפתור. את חייבת לעשות כל פעם ניסיון לשיפור קטן ואם זה עוזר עוד ניסיון וככה להתקדם צעד צעד. ככה רובנו עברנו את השלב הזה. כיום יכולים לישון בלי האישה אבל בלי המכשיר לא יכולים לישון. אם אני לי מי לי.

קראי איזה סוגי מסכות יש ומה היתרונות והחסרונות עבורך של כל מסכה. כולם מנסים לעזור לך אבל עד היום לא יודעים אילו מסכות ניסית ואם ניסית לגשת לאלו שמסרו לך את המכשיר.

בהצלחה

Hen88
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 8
    • פעילות 10

היי אז זהו שכנראה לא מתאים לי כלום לפנים 🤦🏻‍♀️ ניסיתי שמאל מדיום וגם לארג.

נחירונים היה לי לפני זאת עכשיו. זה לוחץ בתוך האף ולא נוח בכלל גם המידה שמאל. פשוט הרחיב לי את הנחיריים ולא היה נוח.

עכשיו יש לי אחת בלי נחירונים air fit 30. אבל גם כל הזמן זה זז הרצועות. לא נשארות במקום אחד. ככל עולה למעלה. מתסכל

בתמונות כל אלה שניסיתי. ויש עוד 2 שלא מצאתי תמונה

הייתח כבר כמה פעמים במרפאה. שם החליפו לי מסיכות אבל כלום לא עוזר 🙈

היא אמרה לי גם שזה לא אמור ללחוץ אמור להתאים כמו כפפה. אבל עדיין אם זה לוחץ אויר בורח וכשזה לוחץ זה כואב. לא יודעת

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 87
    • תגובות 774
    • פעילות 861

לדעתי, המסכה הכי נוחה ויציבה היא נחירונים, שטח המגע באפון הוא הכי קטן ולכן יהיו פחות בעיות דליפה. עדיף עבורך P10 FOR HER, כיון שיש בה מידה XS (אקסטרה סמול) וגם ניתן לרכוש בכל המידות. ראי תמונה מצורפת, עם קצת סבלנות תוכלי להתרגל אליה, נסי את הצעדים הבאים:

1. למרוח טיפת וזלין או משהו דומה, באף בחלק שבא במגע עם ה"אפון" באף, רק טיפה. אני מרחתי בזמנו משהו בריח מנטול שהיה לי נעים, עד שהתרגלתי למסכה והפסקתי למרוח.

2. כל נחיר מורכב מסיליקון בצורת אקורדיון, בימים הראשונים הידוק המסכה לא צריך למעוך את האקורדיון יותר מדי, במשך הזמן אם עדיין יש בריחת אוויר אפשר להדק יותר אבל אף פעם לא חזק מידי. ההדוק צריך להיות שווה משני הצדדים.

3. את הצינור להעביר ולהצמיד ולמתוח עם מהדק לחזה. המתיחה צריכה לאפשר הרמת הראש כלפי מעלה ולצדדים ללא משיכת האפונים.

4. לתת לזה סיכוי במשך שבועיים, בימים הראשונים לנסות אותה במשך היום למשך חצי שעה בשכיבה, בזמן זה לנסות לשפר את מה שמפריע, להתאים לפנים ככל שאפשר. אם יש בעיה בלילה, במקום להתיאש, לנסות לחשוב מה בדיוק מפריע והיכן הבעיה. למחרת בבוקר לשפר זאת ברוגע. עם קצת סבלנות אין אדם שאי אפשר להתאים לו מסכה.

במשך הזמן תשכחי מבעיות ההתחלה, ותוכלי לשפר כל פעם למסכה יותר נוחה.

זו דעתי, אך את תעשי מה שנוח לך. איני רופא וזה לא העיסוק שלי, רק משתמש עם 30 שנות ניסיון.

בהצלחה

מצורפים:
    יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 323
    • פעילות 343

הקשיים שאת חווה בהחלט מתסכלים אבל חשוב לך להסתגל

להחליף 6-7 מסיכות זה לא המון. אני ניסיתי לפחות 10 עד שאיתרתי את המסיכה הנוחה עבורי ועברתי זאת שוב 10 שנים לאחר מכן כאשר הפסיקו לייצר את המסיכה שלי

ממליץ לך להעביר את הצינור מאחורי הגב של המיטה. כך שאם הוא נמשך הוא חוזר חזרה. זה קריטי!!!

מסיכה טובה צריכה לאפשר לך לישון בכל התנוחות ללא דליפות אויר.

תמשיכי לנסות עוד מסיכות. תנסי למשל את CARA

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות ע"י יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 5 תגובות – 16 עד 20 (מתוך 20 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.