אפס אירועי AHI במכשיר aeonmed

פורומים פורום CPAP ישראל אפס אירועי AHI במכשיר aeonmed

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Idanw
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 3
    • פעילות 4

היי,

חדש במשפחת ה cpap.

הצטרפתי לאחרונה לאחר אבחון של 25ahi במעבדת שינה.

התנסתי במשך שבועיים עם מכשיר resmed S9 דרך קלינטיקה.

החלטתי לרכוש מכשיר במחיר מסובסד דרך מכבי, aeonmed as100 (מכשיר סיני חדש) +. Resmed airfit f30 בתוספת תשלום…

ב S9 ה ahi עמד על ממוצע של 3 אירועים בלילה לעומת 0 במכשיר החדש aeonmed.

האם מישהו חווה פעם תופעה דומה?

האם כדאי לקנות מוניטור שינה(כולל סיטורציה) לבחון מה באמת מצבי?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 64
    • תגובות 504
    • פעילות 568

ברוך הבא

ראיתי תוצאות מעבדה יותר חמורות משלך אשר מכשיר הסיפאפ שיפר.

נהוג לכוון את מכשיר ההתנסות לתחום לחצים ניסיוני רחב. לאחר ההתנסות מורידים תוצאות שינה מהמכשיר ולפיהם משפרים את הכוון. מניח שזה מה שקרה במעבר בין המכשירים. זה מה שטכנאי מקצועי נוהג לעשות. הכוון החדש ובנוסף מסכה חדישה גרמו לשיפור התוצאות. כיוון שאין לי נתונים על הלחצים זו ההנחה הסבירה ביותר לדעתי.

מה שקובע זה איך אתה ישן, קם רענן או עייף, לא ציינת פרטים על איכות השינה. מניח כי השינה שלך  הרבה יותר טובה.

בהמשך שתף אותנו

בהצלחה

Idanw
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 3
    • פעילות 4

תודה רבה על התגובה.

הלחצים במכשיר הנסיוני ובמכשיר החדש בין 4-12 – ממוצע בלילה באזור ה 10.

פשוט נראה לי לא הגיוני שיפור כזה מטורף מ 3-4 אירועים בממוצע לשעה, לאפס אירועים. אני עדיין לא מרגיש שיפור באיכות השינה, אבל אולי זה בעיקר שאני עוד לא רגיל שמשהו סוגר לי את הפנים..

אחד הנתונים המדאיגים מתוך מעבדת השינה, היה ירידה לסיטורציה של 78%. אין לי שום אינדיקציה להבין האם המכשיר באמת עוזר ומשפר לי את הנתונים האלה בלי לקנות מכשיר צד שלישי שימדוד לי את המדדים…

CHAI
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 27
    • פעילות 27

היי

מאוד יכול להיות שההבדל הוא בגלל המכשירים השונים.

רסמד S9 הוא מכשיר שקיים בשוק כבר מעל 10 שנים. לי בעצמי יש אותו 10 שנים.

אני מניח שהמכשיר הסיני הוא חדיש יותר ואולי הוא עושה עבודה טובה יותר.

כדי להיות בטוח אתה צריך לחזור ל S9 לכמה ימים ולראות אז מה התוצאות.

בהצלחה אריה.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 64
    • תגובות 504
    • פעילות 568

אני מניח שהמכשיר הסיני הוא חדיש יותר ואולי הוא עושה עבודה טובה יותר.

כל עוד אתה לא ישן טוב לא הייתי מניח הנחה כזו. כמו שלא הייתי ממהר להניח כי המכשיר הסיני לא מספיק רגיש ולא עושה את העבודה. מציע לפנות למעבדת השינה או למשווק, הם מסוגלים להוריד נתונים מהמכשירים ולמצוא מה קורה. האם קבלת תוכנה להורדת נתונים מהמכשיר למחשב או יש לך אפליקציה למכשיר זה?

עכשיו לאחר שהוספת נתונים, הייתי ממליץ לרכוש מכשיר סיטורציה אמין, להבנתי נתון זה חשוב ויכול להכריע. לא מזמן רכשתי אחד כזה, כתבתי על זה בפורום.

למרות שהמכשיר הסיני נראה כמו העתק של מכשיר מחברה ידועה ותיקה ויעודית לסיפאפ זה לא אומר שהעתיקו גם את האלגוריתם הטיפולי שנרכש במשך עשרות שנים של מעבדות מחקר לשינה. לא שמעתי על החברה הסינית הזו לפני כן, בדקתי וראיתי כי החברה הזו מייצרת הרבה מכשירים רפואיים, איני מתמצא בהם ולא אוכל לשפוט את האיכות.

Idanw
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 3
    • פעילות 4

שלחתי מייל לחברה עם בקשה לתוכנה לצפייה בדוחות שינה.

כמו כן אני ממש עכשיו מחפש איזה מוניטור לקנות, מתלבט בין Lokkee ל Go2Sleep. לא הצלחתי למצוא את ההמלצה שלך בדיונים קודמים..

לגבי המכשיר והחברה הסינית, ככל שאני בוחש ובוחש באינטרנט זה באמת מרגיש קצת חשוד..

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 64
    • תגובות 504
    • פעילות 568

עידן

חפש וקרא את " מכשיר לניטור רמת חמצן " שפתח יורם, אולי זה יעזור לך.

בקשר למכשיר הסיני, אל תמהר להסיק מסקנות, אני משתדל להסיק על סמך עובדות. מניח כי רכשת את המכשיר מאחד המשווקים אשר שמם מופיע באתר מכבי ולא מחאפר אז חייבים לתת לך שרות. כל המשווקים שמופיעים בפורום בפוסטים דביקים התחיבו לתת שרות לחברי הפורום.

תמשיך לשתף אותנו שנלמד.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 218
    • פעילות 238

שלום עידן וברוך הבא

אני עדיים משתמש במכשיר S 9 והוא עדיין מכשיר מעולה

לגבי המכשיר הסיני שרכשת אינני מכיר

בכל אופן מכשירים שונהים מביאים תוצאות שונות של רמת AHI בלילה הדבר נובע מהאלגוריתם השונה שלהם ו/או מההגדרה השונה של היצרן להפסקת נשימה חלקית

כלומר אין הדבר בהכרח מעיד שאכן המכשיר הסיני עושה עבודה יותר טובה

הכי חשוב זה אם אתה מרגיש טוב ועירני. ליתק ביטחון אתה יכול אכן למדוד סטורציה למרות שאני ממש לא מאמין שבשינה עם מכשיר CPAP הסטורציה לא טובה או לעשות בדיקת שינה במעבדה עם המכשיר

אבל כל אילו רק אם אתה  ממש סקרן.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.