אשמח לעזרה חוסר הבנה

פורומים פורום CPAP ישראל אשמח לעזרה חוסר הבנה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    talya
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 0
    • פעילות 1

שלום רב,
    לאחרונה נבדקתי במעבדת שינה ואני אמורה לרכוש מכשיר סיפאפ. אני כרגע משתמשת במכשיר שקיבלתי מטכנאית נחמדה מאד לנסיון, בגדול אני מרגישה יותר טוב ואני לא נוחרת (ככה בעלי אומר).

האמת היא שנחשפתי לפורום הזה רק לפני כמה ימים והבנתי ככל הנראה שאני משתמשת במכשיר של חברה אשר אינה מומלצת בפורום…
    אני מרוצה בגדול מהמכשיר ומהטכנאית ומבקשת לברר מדוע החברה אינה מומלצת בפורום ??
    אני חייבת לומר ששיתפתי את הסוכנת אשר השאילה לי את המכשיר בלבטים שלי והיא מצידה אמרה לי שאם ארכוש אצלה את המכשיר אקבל החזר מקופת החולים שלי (כללית) וגם בררתי את זה מול הקופה ואכן יש החזר כספי בהצגת חשבונית רכישה .
    אני באמת מבקשת להבין מדוע כתוב בפורום שיש ארבע חברות אשר עובדות עם קופות החולים וכל השאר חאפרים שצריך להיזהר מהם ??
    הבנתי מהסוכנת שלי שזה ממש לא נכון ואפילו יש חברה אחת (חברת אורקמד) אשר אינה בהסדר עם אף אחת מקופות החולים ובכל זאת מופיעה כחברה מומלצת (גם את זה בדקתי כאשר שוחחתי בבית חולים בילינסון עם נציגה של חברת אורקמד) אורקמד מופיעה בפורום כחברה מומלצת למרות שלא עובדת עם אף אחת מקופות החולים.
    מישהו מוכן להסביר לי מה הולך כאן וממה בדיוק צריך להיזהר ??
    אם חברת אורקמד אינה עובדת עם קופות החולים אז מה ההבדל בינה לבין החברה שבה השאלתי את המכשיר ?!
    האם מותר לי לכתוב כאן את שם החברה שבה השאילו לי את המכשיר?
    תודה רבה .

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 87
    • תגובות 774
    • פעילות 861

טליה שלום,

ציפית שהסוכנת תאמר שהמכשיר שהיא נותנת לך הוא לא טוב? אם את לא סומכת על אנשי הפורום אז מן הסתם אינך במקום הנכון. אם את באמת חדשה וכבר חקרת ומגנה על חאפרים אז יש לי ספקות בנכונות דבריך. מספיק פעמים ניסו גורמים עוינים לחדור עם הנושא בפורום זה.

אני רק 30 שנה משתמש בסיפאפ ומכיר חלק ניכר מהשוק הזה. קבלתי מספיק תלונות על מכשירים שלא מופיעים בפורום זה, לא אוכל לפרט בגלל צנעת הפרט. כל החאפרים בתחילה הם יעשו הכל שנרכוש ונעלמים אחרי שמכרו וצריכים לתת שרות. לא סתם הקופות בוחרות את הספקים שלהם, חברת אורקמד מומלצת על ידי מנהל הפורום, יצחק ולכן היא מופיעה. זכותך לרכוש איזה מכשיר שאת רוצה והלוואי ותצליחי, הפורום הוקם בעקבות פלטפורמות מסחריות של חברות במסווה של פורום. הפורום שלנו לא ייתן במה לאנשים כאלו. אם את מתעקשת סימן שמקומך לא בפורום זה. בזה נסגר הנושא.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • הדיון ' אשמח לעזרה חוסר הבנה' סגור לתגובות חדשות.