אתר סיני

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Dagan
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 17
    • פעילות 23

אביזרים ומכונות מאתר סיני שאני שנים עובד איתו מאוד אמין לא יודע כרגע איך ההספקה ממנו https://www.gearbest.com/sleeping-aidsc_11767/ מצרף דף השווה של המכונות המוצגות כאן לעומת המבילות בעולם

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 48
    • תגובות 361
    • פעילות 409

האתר הזה מוכר הרבה אביזרים שהם הונאה בעיני ואני כל הזמן מזהיר את החברים מהונאות. לא הייתי מעיז לרכוש מהם מכשיר כמו שלא הייתי רוכש מאליאקספרס. אני לא מאמין שמישהו לוקח סיכון לרכוש מכשיר מאתר כזה. טבלת השוואה שנעשתה עלידי חברה אינטרסנטית לא אמינה בעיני.

אם אתה באמת עובד איתם, לא הייתי רוכש ממך אסימון שחוק.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

Dagan
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 17
    • פעילות 23

א.לא אהבתי את הניסוח שלך אני לא סוחר רק הבתי מידע לא מכיר את המכשירים האלה ב.כול מה שקנתי מהם עובד עד היום טלפונים של חברת וון פלוס שואבי אבק גם רובוטים וגם ידנים של שימוי ועוד

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 48
    • תגובות 361
    • פעילות 409

דגן, אסביר את עצמי,

רוב האביזרים שראיתי בקישור אשר שלחת הם אביזרים שאני מכיר אותם היטב, אפילו רכשתי אותם לפני שנים רבות מתוך סקרנות. תאמין לי, אני יודע על מה אני כותב.

אלו אביזרים שלא עוזרים לאף אחד, רק תסכול לאחר שמתאכזבים ויודעים שעבדו עלינו . משווקי האביזרים הללו הם לא מקצועיים אשר גורמים לאשליה ללא כל אחריות. כל הזמן אני מתריע על כך שאנשים חדשים ותמימים נופלים למלכודות של משווקים שרלטנים. לכן תמיד ממליץ לרכוש רק מאתרים וממשווקים מקצועיים עם אחריות, ודאי לא לרכוש מכשיר סיפאפ מאתר סיני שמוכר עפרונות, בגדים יחד עם מכשירים רפואיים!. לכן ניסיתי להגן על אלו שנכנסים לקישור שכתבת.

אגב, גם אני רוכש שנים מאלי ואתרים דומים כל מיני רובוטים וטלפונים, אבל בשום אופן לא מכשירים רפואיים, סיפאפ הוא מכשיר רפואי! אתה לא תמצא כי חברות כמו RESMED או פיליפס משווקים את המכשירים באתר כזה!

עד כאן ודאי תסכים איתי.

כתבת שאתה עובד אתם שנים, ניסוח זה הטעה אותי, חשבתי שזה עיסוקך, עכשיו הבהרת שאתה רוכש מהם בדיוק כמוני. לכן סייגתי את הערתי הקודמת, "אם אתה באמת עובד אתם" וכולי. עכשיו כשהבהרת את דבריך, ברור לי שלא הייתה לך כוונה רעה ואני מתנצל אם, מתוך אי הבנה, פגעתי בך.

בכל זמן ובימים אלו במיוחד, עלינו להיזהר מרמאויות והונאות שבאות מהרשת ומנצלות מצוקת האנשים!

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.