בעיות נשימה במהלך היום, עקב השימוש בסיפאפ

פורומים פורום CPAP ישראל בעיות נשימה במהלך היום, עקב השימוש בסיפאפ

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Tomer cohen
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 1
    • פעילות 5

היי, רציתי לדעת אם אני היחיד שנוצרו לו בעיות נשימה עקב השימוש בסיפאפ, זה קורה לי מכיוון שאני רגיל בלילה שאני לא צריך להתאמץ לנשום והנשימה קוראת מעצמה, ואז שאני בלי המכשיר פתאום השרירים צריכים להתאמץ בשביל לנשום וזה יוצר מצב שהגוף כאילו לא נושם לבד, ואני צריך תמיד להיות בקשב בשביל לנשום, אני היחיד שזה קורה לו?

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 359
    • פעילות 380

היי תומר,

לא מכיר את התופעה ולא שמעתי עליה ואני הרבה שנים "בתחום"

כדאי שתתייעץ עם רופא. השרירים לא אמורים להתנוון בגלל השימוש ב CPAP

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Sima
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

לצערי כן  , גם לי זה קרה , ופשוט לא הצלחתי חישוב כלל, הרגשתי כאילו במלחמה עם האוויר. אני וויתרתי על המכשיר המסורבל עם הרצועות החונקות,  והאמת הוצע לי פתרון  אחר לנסות  ולפי הניסיון לאחרונה שנתי הרבה יותר רגועה …… השיטה של הסי פאפ אצלי השיגה בדיוק מטרה הפוכה , ואף רופא שהתייעצתי איתו  לא ידע לפתור בעיה זו

Tomer cohen
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 1
    • פעילות 5

היי סימה, אשמח לדבר איתך ולדעת איך פתרת את זה – זה מספרי(כן אני צעיר)

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

תומר,

אם הלחצים שלך נמוכים תוכל לנסות סד לשינה אצל רופא מקצועי, לי זה לא התאים. אין פתרונות קסם, הזהר מכל מיני הצעות מפתות שבהם אתה שם את כספך על קרן הצבי, השוק מלא בכאלו. אנחנו תמיד מזהירים, אבל פריירים לא מתים. נכון להיום, סיפאפ נחשב הפתרון היעיל ביותר, לכן כל הקופות מציעות את זה. הלוואי והיו פתרונות אחרים שלא כואבים גם לא בכיס. אין משתמש שלא היה לו קשה בהתחלה, מי פחות ומי יותר. כשהבעיות נפתרות ומתרגלים רואים כמה זה עוזר.

אנו מונעים הצגת מספרי טלפון כדי שלא תיפול בידי חאפרים למיניהם.

בהצלחה,

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

היי, רציתי לדעת אם אני היחיד שנוצרו לו בעיות נשימה עקב השימוש בסיפאפ, זה קורה לי מכיוון שאני רגיל בלילה שאני לא צריך להתאמץ לנשום והנשימה קוראת מעצמה, ואז שאני בלי המכשיר פתאום השרירים צריכים להתאמץ בשביל לנשום וזה יוצר מצב שהגוף כאילו לא נושם לבד, ואני צריך תמיד להיות בקשב בשביל לנשום, אני היחיד שזה קורה לו?

תומר, לשאלתך, לפעמים גם לי יש הרגשה דומה אבל רק כאשר אני עייף, חצי רדום ואז אני מגלה שלא שמתי את המסיכה. אצלי זה פסיכולוגי, לא קורה כאשר אני לא עירני. לכן, אני מציע לך למדוד סיטורציה רציפה במשך היום, תוריד תוצאות ותראה מה אחוז החמצן בשעה שזה קורה לך. בפורום יש הרבה חומר על מד סיטורציה רציף.

בהצלחה,

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.