בעיות עם הסיפ אפ בגלל בעיה רפואית

פורומים פורום CPAP ישראל בעיות עם הסיפ אפ בגלל בעיה רפואית

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    varad
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 5
    • פעילות 7

ערב טוב חברים ,מה עושים כשיש ריפלוקס קיבה וושט ולמרות שקיבלתי טיפול ש ל כדור יש לי שיעולים והמסיכה שלי היא אף ופה ? במיוחד לאחר שאני שותה את הכדור לסידן בלילה ולאחר שעה את הכדור לכולוסטרול ואני מרגישה מותשת ומתעוררת כמה פעמים בגלל זה ?  עוד שאלה רציתי לעשות בדיקת שינה לא ביתית  כלומר במעבדת שינה והרופא שלי טען שכבר לא ניתן לעשות בדיקה כזו אלא יש הוראה של קופת חולים כללית רק על בדיקות שינה ביתיות ? ותבינו אני גרה באילת כך שהאופציות קטנות ,חשבתי לנסוע מחוץ לאילת לעשות אותה . ? שאלה שלא כל כך קשורה לפורום הזה אבל חברים שסובלים מאותה בעייה של רפלוקס קיבה וושט אודה לכם אם תוכלו לעזור , איך מתנהלים עם המזון כשנוסעים למשפחה או באירועים ? מודה לכם מראש על התשובות

Dagan
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 13
    • פעילות 16

א.לי יש את אותה הבעיה ואני לוקח כדור רק בבוקר ב.תסימי את המיטה באלכסון כלומר שהראש יהיה יותר גבוהה מהגוף עושים את זה בעזרת שתי קוביות ברגלים האחריות של המיטה (לא להשתמש במיטה חשמלית שמגביה רק הגב והראש) צריך שכול הגוף יהיה מתחת לראש באלכסון ג.אני משתמש במסכת נחירונים כך שאין לי את בעית הפה ד.להפסיק לאכול כשלוש שעות לפני השינה זה מאוד עוזר בהצלחה

TAL
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

סידן מחמיר מאד את הריפלוקס. כדאי להתייעץ עם רופא מה לעשות לגבי נטילת סידן כשיש ריפלוקס.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.