בעיות עם הסיפ אפ

פורומים פורום CPAP ישראל בעיות עם הסיפ אפ

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    varad
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 7
    • פעילות 10

ערב טוב בזמן האחרון סובלת מליחה בגרון ושיעול יבש כשאני שמה את הסיפ אפ הוא מזרים אויר בלחץ חזק מאוד ומעיר אותי למחרת אני ממש עייפה ואפילו מרגישה חולשה בלב,כשפניתי לסוכנת שתשנה לי את הלחצים היא אמרה שאין טעם ושכאשר אני חולה לא לשים את הסיפ אפ על פני ,לעומת זאת רופא המשפחה טוען שאני חייבת לשנות את הלחצים ועלי לשים את הסיפ אפ גם כשיש ליחה מה דעתכם ,אשמח לתשובה.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 73
    • פעילות 77

אני ישנה עם סיפאפ כל הזמן. לא יכולה בלי. יש לך אפשרות לעבור לסיפאפ אוטומטי?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 57
    • תגובות 415
    • פעילות 472

שלום,

חסרים לנו נתונים: מה הלחצים שהמכשיר מכוון?

האם המכשיר שלך הוא אוטומטי וחדיש? כיון שבאוטומטי חדיש אפשר לכוון לחץ התחלתי נמוך ולקבוע את קצב העליה (RAMP) במהלך השינה. אין סיבה להתחיל בלחץ גבוה. לעומת זאת מכשיר לא אוטומטי הלחץ קבוע במהלך כל השינה ואין אפשרות לכוון לחץ התחלתי נמוך.

מתי והיכן רכשת את המכשיר? אם רכשת את המכשיר ממשווק עם אמנת שרות שמופיע בפורום תוכלי לפנות אליהם באמצעות הפורום.

בדדרך כלל למי שיש בסיפאפ מכשיר לחות עם צינור חימום הבעיה פחות מורגשת.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירי סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, מכשיר: ResMed S10
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 189
    • פעילות 208

שלום לך ובורכה הבאה

אכן חשוב שתיתני לנו יותר פרטים בכדי שנוכל לנסות לסייע לך

מאיזה דגם המכשיר?

האם הוא אוטומטי?

האם יש לך מעשיר לחות?

אכן יש אפשרות לשימוש באפשרות שנקראת RAMP שמעלה את הלחץ בהדרגתיות בכדי לאפשר להרדם בקלות

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

varad
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 7
    • פעילות 10

תודה חברים תיאמתי עם הסוכנת את הלחצים על פי העצות שלכם נקווה שזה ישתפר

varad
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 7
    • פעילות 10

ערב טוב חברים כפי שסיפרתי לכם בעבר ,שיש לי שיעול יבש וטורדני והיום הגעתי למיון בעקבות אותו שיעול שלא נוטה להפסיק עד חנק ,לאחר בדיקות מכל הסוגים הצוות מניח שאותו שיעול נובע מבעיית רפלוקס שמגיע לוושת ומטריד אותי וכמובן גם את הסיפ אפ  שפשוט מנסה להתגבר על אותה ליחה ומזה זמן רב ואז אני כבר תקופה קמה עייפה ,מתעוררת בלילות מזיעה ומה לספר מאוד לא נעים כי מתעוררים עיפים וזה משפיע על התפקוד מורידה את הסיפ אפ ושוב מחזירה אותו,שאלתי היא כזו ,האם למישהו מכם יש נסיון בנושא ,מה עושים הסוכנת אמרה לי שכל עוד יש את הבעיה הזו לא כדאי להשתמש בסיפ אפ כרגע התחלתי לקבל תרופות וצריכה לעשות גסרוקופיה,מה דעתכם או שיש לכם רעיון אחר . או שלחשוב אחר ולא סיפ אפ לשינה ,הדגם של הסיפ אפ ,חושבת לרכוש מעשיר לחות ,הדגם של הסיפ אפ    devilbiss blu auto

plus

varad
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 7
    • פעילות 10

בהמשךהמכשיר שלי הוא של אורקמד ואוטומטי

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 57
    • תגובות 415
    • פעילות 472

לאחרונה עברתי חודש כזה עם הרגשה לא טובה, שעול עיניים דומעות ונזלת ללא הפסקה, שבועיים ניסיתי כל מיני תרופות שהיו לי, עד שנאלצתי ללכת לרופא שאבחנה אותי כראוי, נתנה לי מרשם טוב ועבר לי אחרי שבוע. הקפדתי לקחת את התרופות ע"פ המרשם: ראולין – כדור נמס במים להוצאת ליחה, אבאמיס טיפות אף יעילו, טיפות עיניים אופטילסט וסירופ לשעול יבש ע"פ המלצת הרוקחת.

לא הפסקתי אף פעם את השימוש בסיפאפ עם לחות.

נראה שבמקרה כזה רק רופא טוב יעזור.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 189
    • פעילות 208

לפי מה שאת כותבת יש לך בעיה רפואית בשם רפלוקס

כלומר עליית מיצי עיכול בלילה לושת

גורם לגירוי, צרבת, ליחה ועוד

נראה לי שאת קודם כל צריכה לטפל ולפתור את הבעיה הזו שכן היא מונעת ממך להשתמש כראוי ב CPAP ולישון היטב

מציע שתלכי לרופא א.א.ג. טוב

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

irit
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 20
    • פעילות 24

ערב טוב.אתמול בדיוק הייתי אצל הרופא עם הבעיה הזו.גם לי יש ריפלוקס.הרבה פעמים מציק השיעול וחנק,וגרד בגרון ורצון להקיא. הוא אמר לי להמשיך עם כדור הנקסיום שאני לוקחת פעם ביום וזה מאד עוזר. לגבי האף  הסתום רק טיפות אף לפני השינה.אבל להפסיק עם הסיפאפ בגלל זה? אני לא הייתי עושה את זה.רק בגלל התוצאות של הנזקים שעלול להיגרם לשינה ללא סיפאפ.תהיי בריאה.אירית

varad
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 7
    • פעילות 10

תודה רבה נתנו לי אתמול במיון את כדור הנקסיום 2 ביום הוא די חזק ,רציתי לשאול האם את משתמשת גם במעשיר לחות ? ומה את עושה כשאת משתעלת משאירה אותו עלייך ?

varad
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 7
    • פעילות 10

עוד שאלה האם יש חברים שלוקחים כדור שינה ביחד עם הסיפ אפ מכייון שהרופא שלי הציע לי לקחת ולאחר מכן לשים את הסיפ אפ ? הוא הציע לי לקחת מלטונין ?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 57
    • תגובות 415
    • פעילות 472

לדעתי, בהתחלה עד שמתרגלים למכשיר כדאי לנסות את עצת הרופא,

Dagan
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 21
    • פעילות 29

שלום אני גם עם בעיות של רפלקס ולוקח כדור אחד של נקסיום .ישן מצוין עם המכשיר . עוד עיצה שאני יכול לתת לך ועזרה לי הגבהתי את המיטה שהראש יותר גבוה משאר הגוף את כול המיטה בעזרת שני קוביות מתחת לרגלים כך שזה מגביה רק את הקדימה לא טוב עם יש מיטה חשמלית להגביה רק את הראש צריך שכול הגוף יהיה באלכסון

irit
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 20
    • פעילות 24

שלום varad

בקשר למסכה.לי יש מסכת נחירונים כך שזה לא מפריע לי להשתעל. לגבי כדור השינה – אני בהחלט לוקחת מידי פעם כדור שינה אמביאן. זה לא מפריע לסיפאפ.

לגבי הנקסיום אני לוקחת רק כדור אחד בבוקר.זה מספיק לי. אמר פה מישהו וצדק לגבי המיטה.כדאי שהחלק העליון של הגוף יהיה קצת מוגבה.זה יקל עליך.

תרגיש טוב, אירית.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.