האם מישהו מכיר את המתקן הזה ?

פורומים פורום CPAP ישראל האם מישהו מכיר את המתקן הזה ?

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 104
    • פעילות 111

VitalSleep Anti-Snoring Mouthpiece

נראה מעניין והמחיר מצחיק

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 104
    • פעילות 109

סוג של סד דנטלי

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 104
    • פעילות 111

נכון, בגלל זה שואל, כי במחיר כזה במקום אלפי שקלים, אולי שווה לנסות…

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 79
    • תגובות 660
    • פעילות 739

לא מכיר את זה ספציפית, אבל שמעתי על דומים. לדעתי מי שרוצה לבדוק אם סד דנטלי יכול לעזור, כדאי לו להתחיל עם מתקן כזה. אם רואים שזה עוזר רק אז לעבור למתקנים היקרים שמותאמים ע"י רופא. להבנתי, סד דנטלי יכול להתאים לאלו שהלחצים שלהם נמוכים, עד 6-7, אחרת זה בזבוז זמן.

רצוי ללמוד ולדעת איך משתמשים ומכוונים את זה, אחרת אין טעם לרכוש. הכוון חייב להיות עדין בצעדים קטנים ובפרק זמן של ימים, כדי למנוע כאבים ולמנוע נזק.

בתחילת דרכי חיפשתי וניסיתי כל מיני פתרונות "קסם", בין היתר ניסיתי סד יקר שהותאם ע"י רופא, הייתי מוכן לסבול את הכאב, אבל לי זה לא עזר. מכיר כאלו שמשתמשים בזה וזה מקל עליהם.

בהצלחה לאלו שמנסים וינסו. כתבו לנו שנלמד.

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 104
    • פעילות 111

אם כך, לא יתאים לי, הלחצים שלי הם בין 10-11 בממוצע…

ה CPAP תכלס לא מפריע (עם מסכה קטנה ונוחה), אבל רוצה כבר שיהיה פתרון

שונה מהמכשיר ליד המיטה…

yor
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 54
    • פעילות 61

קניתי כזה דרך אתר סיני.

המחיר ה"מצחיק" בעצם עצוב כי יש כאלה בעלות זולה בהרבה.

הרעיון הוא חימום היחידה והטבעת הלסתות בחומר הכחול שמתקשה כשהוא מתקרר.

יש מתקן הברגה שמאפשר בהדרגתיות להזיז את הלסת התחתונה קדימה בהשוואה למנח הראשון בו הוטבעה תבנית השיניים.

השתמשתי בזה כמה ימים כדי לבחון אם רעיון הסד הדנטלי מתאים לי. את התשובה קיבלתי בכך שמדידת רווי החמצן אכן השתפרה מאוד (כלומר קידום הלסת פתח את מעברי הנשימה). לענין מדידה עצמית של רווי החמצן אפשר לקרוא בפוסטים קודמים.

החלק הלא-טוב – כאב בלסתות ובשיניים וזאת מפני שעומס הקידום נופל באופן לא מבוקר על כל המינשך. גם השחיקה מאוד גבוהה.

בסד הדנטלי בו בחרתי לבסוף (לילה רגוע) יש התאמה אישית מקצועית והמנגנון מונע (לפחות אצלי) את הכאב (בנוסף לשרות הטוב שהם נותנים וכ"ו)

מסקנה – המתקן הזול לא שווה הרבה אך בכל זאת נתן לי אינדיקציה טובה להשקיע בסד דנטלי (בהשוואה לסיפאפ שגרם לי אי נוחות רבה).

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.