האם ניסיתם התקן דנטלי של "לילה רגוע" ?

פורומים פורום CPAP ישראל האם ניסיתם התקן דנטלי של "לילה רגוע" ?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    HAREL
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 2
    • פעילות 4

שלום, בדיקת השינה שלי ממכון מור מצביעה על דום שינה בדרגה בינונית.

הפסקות נשימה בצפיפות 21.2 לשעה

ירידה בריווי החמצן בצפיפות של 10.9 לשעה

נתנו לי לנסות מכשיר CPAP לשבוע, ניסיתי בכל כוחי להתרגל אליו אבל לא הצלחתי, במשך שבוע כל לילה שעות לא הצלחתי להירדם בגלל אי נוחות עד שנעזרתי בכדור שינה.

אחרי חיפוש רב קבעתי תור לשבוע בא ייעוץ התאמה אצל "לילה רגוע" בתל אביב.

וגם תור לכללית סמייל שנאמר לי גם הם מספקים התקן דנטלי לדום נשימה. (די הופתעתי!)

האם יש כאן למישהו ניסיון איתם?

האם התקן דנטלי יכול לעזור במקרה שלי, דום שינה בדרגה בינונית?

אשמח את חוות דעתכם.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 482
    • פעילות 543

ברוך הבא הראל

ד"ר ירון חביב נחשב מומחה בתחום.  מנהל הפורום צחי נעזר בו ויש לו סד של ד"ר ירון. אומנם צחי ביום יום משתמש בסיפאפ אבל מטעמי נוחות  בחו"ל צחי משתמש במתקן שעוזר לו.

אין בטחון שסד יעזור,  יש בזה הימור.  גם ד"ר ירון לא יבטיח לך שהסד ימנע את הצורך בסיפאפ. אני עצמי בזמנו ניסיתי סד שעלה לי כמו מכשיר סיפאפ, הייתי מוכן להמר ולסבול את הכאבים ורק לא להשתמש במכשיר סיפאפ, לצערי לא עזר לי. יחד עם זה מכיר כאלו שעזר להם. אתה יכול להמר, אבל עצתי לך לפני שתתחיל, להיעזר בבדיקה שנעשית עם מצלמה אצל כל אחד זו בעייה במקום אחר ויש כאלו שבמספר נקודות. המצלמה  מתעדת ומוצאת היכן בדיוק הבעיה. אם יתברר שאצלך הנקודה הבעייתית יכולה להיפתר ע"י סד ללא שימוש בסיפאפ, לך על זה, ושווה להתרגל לכאבים שעלולים להיות בתחילה. אבל אם לא אז כדאי לך להתרגל כמה שיותר מהר לסיפאפ כי הוא נחשב בעולם לפתרון עבור 99% מהמקרים.

לדעתי ד"ר ירון יכול להנחות אותך היכן ניתן לבצע בדיקה או לקרוא בפורום היכן אפשר לעשות את  הבדיקה.

בהצלחה ועדכן אותנו

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 213
    • פעילות 233

ברוך הבא הראל ד"ר ירון חביב נחשב מומחה בתחום. מנהל הפורום צחי נעזר בו ויש לו סד של ד"ר ירון. אומנם צחי ביום יום משתמש בסיפאפ אבל מטעמי נוחות בחו"ל צחי משתמש במתקן שעוזר לו. אין בטחון שסד יעזור, יש בזה הימור. גם ד"ר ירון לא יבטיח לך שהסד ימנע את הצורך בסיפאפ. אני עצמי בזמנו ניסיתי סד שעלה לי כמו מכשיר סיפאפ, הייתי מוכן להמר ולסבול את הכאבים ורק לא להשתמש במכשיר סיפאפ, לצערי לא עזר לי. יחד עם זה מכיר כאלו שעזר להם. אתה יכול להמר, אבל עצתי לך לפני שתתחיל, להיעזר בבדיקה שנעשית עם מצלמה אצל כל אחד זו בעייה במקום אחר ויש כאלו שבמספר נקודות. המצלמה מתעדת ומוצאת היכן בדיוק הבעיה. אם יתברר שאצלך הנקודה הבעייתית יכולה להיפתר ע"י סד ללא שימוש בסיפאפ, לך על זה, ושווה להתרגל לכאבים שעלולים להיות בתחילה. אבל אם לא אז כדאי לך להתרגל כמה שיותר מהר לסיפאפ כי הוא נחשב בעולם לפתרון עבור 99% מהמקרים. לדעתי ד"ר ירון יכול להנחות אותך היכן ניתן לבצע בדיקה או לקרוא בפורום היכן אפשר לעשות את הבדיקה. בהצלחה ועדכן אותנו

אכן נכון.

אני מצאתי את הסד הדנטלי יעיל עבורי באופן פחות מה CPAP אבל עדיין מפחית ב 90% את הפסקות הנשימה בשינה ומאפשר לי נסיעות ללא ה CPAP

מכיוון שהסתגלתי גם ל CPAP אני משתמש בו בום יום בבית

מציע לך לנסות התאמת סד דנטלי

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

yor
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 37
    • פעילות 44

לפי האינטרנט "לילה רגוע" מציעים סד דנטלי שנראה שונה מזה של ד"ר ירון.

מאחר שכותרת הפוסט מתיחסת ללילה רגוע – אולי בכל זאת יש למישהו נסיון איתם.?

מישהו יכול להתיחס לענין המחיר של סד דנטלי? על פניו זה צריך להיות יותר זול מ – סיפאפ

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.