האם שווה להעלות לחצים? + כאבים בריאות

פורומים פורום CPAP ישראל האם שווה להעלות לחצים? + כאבים בריאות

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    itay shapira
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

היי, כבר כמה חודשים שהשינה שלי עם המכשיר פחות טובה, בתחילת הטיפול מספר העצירות שלי בשינה היה בין 1-2 לשעה, וכבר כמה חודשים שזה בין 3-4 בשעה, הלחצים שלי הם בין 5-7 רציתי לדעת האם שווה לי להגביר אתם( האם זה נחשב לחץ גבוה או נמוך?) ואם כן לכמה?

עוד משהו שאני מתעורר יש לי כאב קל בריאות בבוקר רציתי לדעת האם זו תופעה מוכרת?

תודה לעונים

boaz
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 14
    • פעילות 18

בהחלט כדאי לבדוק!

פנה למי שמכר לך את המכשיר, הוא יכול להוציא דוח ולתת המלצה לשינוי לחץ.

אפשר גם לנסות בזהירות שינוי בעצמך. אבל לשנות מעט, לא הרבה, ולתת לזה זמן לראות האם אתה מסתגל ויש שיפור (שמעתי ששבועיים).

אם המכשיר אוטומטי, לא ברור לי בכלל מדוע להגביל ב 7. הייתי מעלה את הסף העליון ל 8 ובודק מה קורה.

הכאבים בריאות מדאיגים. אולי חסר לך מעשיר לחות? אולי יש עובש במכשיר או חיידקים? מציע לנקות את הצינור והמסכה לפי הנחיית היצרן.

itay shapira
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

לא אין לי מעשיר לחות, זה אמור לעזור?

Benzi
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 91
    • פעילות 99

רופא אאג אמר לי שלדעתו אסור לספק מכשיר סיפאפ בלי מעשיר לחות.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 91
    • תגובות 823
    • פעילות 914

איתי ברוך הבא

כפי שבנצי כתב, אכן מעשיר לחות חשוב בעיקר לאלו המשתמשים במסכת נחיריים. בדור הראשון לא היה מעשיר לחות, במשך הזמן מצאו שמעשיר לחות עוזר להרבה משתמשים בתוספת חימום ואחר מכן חימום צינור, לאלו שלא עוזר תמיד ניתן לנטרול.

בנושא הלחצים, זה מה שאני עושה: קורא במכשיר את הלץ המרבי שהיה בכל לילה בודד בלילות האחרונים. לא ממוצע של מספר לילות! אם אחת הקריאות מגיעה ללחץ המכסימלי, אני מעלה את הלחץ בספר אחת שלמה. לדוגמא אם הלחץ המרבי במכשיר שלי מכוון ל-10 ובאחד הלילות קראתי בצג כי הגעתי ל 10 (אפילו 9.8) אעלה את הלחץ ל-11. אמשיך לעקוב אחרי זה לוודא כי איני מגיע ל-11 (כי אז נדרש 12!). אם הלחץ ממשיך לעלות, שולח גרפים ומתייעץ עם מומחה. אני דואג תמיד ללחץ מרבי מכוון מעט יותר מהמקסימום מהתוצאה בלילה. למשתמש שלא מתמצא כדאי ישר לפנות למומחה מהחברה המשווקת או מעבדת שינה. דע כי כל הכתוב אינו אבחנה מקצועית, מבוסס רק על ניסיוננו.

בהצלחה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.