הבדלים בין המכשירים המוצעים דרך מכבי

פורומים פורום CPAP ישראל הבדלים בין המכשירים המוצעים דרך מכבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    gildmor
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 15
    • פעילות 18

היי,

1. מה ההבדל בין שני דגמי ה-BMC שמוצעים? G2S A20 וה-BMC GII

באתרים בחו"ל האחרון יקר יותר אבל בטבלה של מכבי המצב הפוך (מבחינת מחיר ההשתתפות עצמית) …אז קצת לא ברור מי מהם עדיף.

2. מישהו מכיר\ניסה את המכשיר שמשווק על ידי קלינטיקה מחברה סינית לא ידועה? דגם SA100A נראה שגם שם החברה וגם הדגם לא מוכרים בגוגל כך שאי אפשר למצוא עליו שום מידע.

אני חייב מעשיר לחות אז העדיפות היא למכשיר שכמה שיותר קל  קומפקטי יחד עם המעשיר לחות וכמובן שקט.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 97
    • תגובות 884
    • פעילות 981

ברוך הבא,

לא נראה לי שבארץ נצבר ניסיון רב בסיפאפ BMC, לכן ממליץ לבקש מכל משווק מפרט למכשיר ולקחת לשבועיים ניסיון, ללמוד להכיר את ההבדלים אם יש בכלל. באותה הזדמנות להתרשם מהשרות וזמן תגובה.

ע"פ אתר מכבי, לא מצאתי הבדלים גדולים בין החברות במחירים, המכשיר של ויינמן מותאם לשומרי שבת (נראה לי כי S=SHABAT)

https://www.maccabi4u.co.il/new/eligibilites/5595/

בהצלחה

gildmor
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 15
    • פעילות 18

היי,

מעדכן שפניתי בנתיים למדיקוויפ, הם התעקשו שאשלח להם קודם את המרשם\בדיקת שינה בשביל לקבוע פגישה, נשמע לי מוזר וויתרתי.

ויינמן המליצו על הפריזמה שהם משווקים וקלינטיקה הציעו את AIRSENSE בתוספת משמעותית לעומת ההשתתפות הרגילה.

קלינטיקה שלחו לי את פרטי המכשיר החברה נקראת AOENMED והשם לא היה נכון במסמך שנתנו לי מאסותא, הוא לא מופיע אצלם באתר בכלל.
    המכשיר נראה בסדר ועם פילטר HEPA שזה טוב אבל כנראה ללא קישוריות לאפליקציה כמו מכשירי ה-BMC.

שני ה-BMC הם מסדרות שונות ושניהם "שומרי שבת" וגם באתר החברה לא ברורים ההבדלים ואין דרך להשוות.

קיויתי שבגלל שהם מוצעים במכבי יהיו אנשים שהתנסו איתם.

איכשהו אני מקבל את הרושם שכולם מוסיפים מכשירים סיניים לצורך זכייה במכרז אבל בפועל לא ממש ממליצים עליהם.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 351
    • פעילות 372

מכרז מכבי הוא בעייתי במידת מה

מצד אחד מציע מכשיר בהשתתפות עצמית מאד נמוכה (מבוטחי מכבי זהב)

מצד שני אתה מוגבל רק למכשירים שזכו במכרז

אישית פחות מכיר את המכשירים שמוצעים במכרז למעט הפריזמה שהוא מכשיר בסדר גמור

לגבי היתר אינני מכיר כאמור

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.