הגבלת אחריות ע"י RESMED

פורומים פורום CPAP ישראל הגבלת אחריות ע"י RESMED

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #2085
  Avis
  מנהל בפורום
  • נושאים 61
  • תגובות 482
  • פעילות 543

  רותי שאלה אותי שאלה במייל: על מה עובד מכשיר החיטוי שקנית (וקניתי בעקבותיך) ? יכול להיות נזק? להעביר לפורום (לא יודעת איך).

  בהמשך צרפה את מכתב הגבלת האחריות המצ"ב ושאלה אם המכשיר ניקוי עם הנורה הסגולה שרכשנו, ראו תמונות מצורפות, מגביל את האחריות למכשירים שלנו.

  בדקתי, ולהלן תשובתי:

  המכשיר שבתמונות מיועד ללניקוי מסכות ואביזרים של הסיפאפ ולא של גוף המכשיר אשר בתוכו המנוע. אני מעולם לא הכנסתי את הסיפאפ לתוך הקופסא.

  ההודעה של RESMED נכונה והיא מתייחסת למנוע ולאחריות על המנוע בלבד. המדובר בחשש למכשירי ניקוי שונים, גם הם עובדים עם אור סגול אבל מזרימים אוויר לגוף הסיפאפ עצמו כולל המנוע. זה מזיק למנוע ובמשך הזמן גורם לרעש במנוע. לכן באה הגבלת האחריות של RESMED.

  לידיעתך, לאחר כמה פעמים שניקיתי את האביזרים של הסיפאפ (מסכה, מחברים, צינור וכדומה) שכל פעם שמתי לב שהיה להם ריח לא נעים, מייד רחצתי אותם במים  וסבון להסיר את הריח. לא חקרתי ממה זה נובע כי הפסקתי להשתמש בקופסת ניקוי עם האור הסגול. רותי ענתה כי בקופסה אצלה אין בעיית ריח.

  מקווה שעניתי על שאלתך, אם יש שאלות נוספות, את מזמנת לכתוב לי.

  להלן תרגום אוטומטי למסמך:

  Resmed הודיעה על עדכון האחריות המוגבלת שלה שעלול להשפיע אם אתה בוחר להשתמש באוזון התקן עבור המכשיר והמסיכה של ResMed

  נא עיין בפירוט של עדכון זה להלן. *

  ResMed  מדריכים המשתמש לייעץ למטופלים לנקות מדי פעם מכונות ResMed, רכיבים ומסיכות עם חומרי ניקוי קלים ומים חמים בלבד. חלק מהחולים בוחרים להשתמש באמצעים אחרים כדי לנקות ו/או לחטא מכונות שלהם עם השימוש המוגבר של התקני האוזון, ResMed הבחין כי ממושך שימוש חוזר במכשיר האוזון עלול בסופו של דבר לגרום נזק פנימי למכונת resmed, המובילה לעלייה ברעש המנוע.

  עדכון אחריות: יעיל עבור מכירות של מכונות ResMed על או אחרי פבואר 1, 2020, ResMed מוגבלת אחריות לא יכלול נזק מכונות ResMed שנגרמו על ידי שימוש בהתקני האוזון. אחריות מוגבלת על מסיכות ResMed, למעט של ResMed מוצרי AirTouch™, לא יושפעו.

  ResMed  לא נוקט עמדה אם אתה צריך להשתמש במכשיר האוזון. ההחלטה הזאת תלוי בך. כמו החולה, כדי לאזן את הנוחות של שימוש במכשיר האוזון לעומת הסבירות של נזק פוטנציאלי למכונת הרסמאד שלך ResMed מחזקת את הוראות הניקוי במדריך למשתמש של המכשיר:

  ניקוי תקופתי עם רחיצה קלה מים חמים הוא כל מה שנדרש עם מכונת ResMed,רכיב או מסיכה. מכתב זה אינו דורש שום פעולה מצדך.

  אם יש לך שאלות נוספות, אנא אל תהסס לפנות ליצרן של מכשיר האוזון שאתה כרגע משתמש או, לקבלת ייעוץ רפואי, הרופא שלך.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.