ההבדל בין AirSense 10 AutoSet לבין ResMed AirSense 10 Elite

פורומים פורום CPAP ישראל ההבדל בין AirSense 10 AutoSet לבין ResMed AirSense 10 Elite

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #3095
  Avis
  מנהל בפורום
  • נושאים 69
  • תגובות 516
  • פעילות 585

  המקור מאתר 1800CPAP תרגום גוגל לעברית 

  הסדרה החדשה "S 10", שנקראה רשמית ResMed AirSense 10 Elite, הגיעה. דגם AirSense 10 AutoSet Elite הוא מכונת CPAP בלחץ קבוע שתספק לחץ טיפולי קבוע אחד במהלך הלילה כפי שנקבע על ידי הרופא שלך.

  משתמשים חדשים רבים של טיפול CPAP עשויים להיות מבולבלים לגבי איזו מכונה נכונה עבורם. מצד אחד, יש לך מכונות CPAP מתכווננות אוטומטית, ויד שני, יש לך לחץ קבוע "CPAP סטנדרטי" מכונות. מה זה משנה .

  ResMed CPAP Elite, מודל לחץ קבוע, מספק הגדרה אחת של טיפול לאורך כל השינה של הלילה שלך ואינו משתנה מהגדרה זו אלא אם כן תכונת רמפה מופעלת. תכונה זו מגבירה את הטיפול מהכום המינימלי לכמות שנקבעה על פני תקופה של זמן כדי לאפשר לך להירדם בסביבה נמוכה יותר.

  התקני לחץ קבוע הם המכשירים הנפוצים ביותר שנקבעו, והרופא שלך מבסס את המספר הזה (כלומר, 8 ס"מ/ h2o) בהתבסס על מחקר השינה שלך. במקרים בהם נעשה שימוש במבחן שינה ביתי ו-CPAP אוטומטי, הוא עשוי להגדיר אותה בהתבסס על דו"ח תאימות של הממוצע החציוני של הטיפול הדרוש.

  אנו לתכנת את ההגדרות שלך כמפורט על מרשם CPAP שלך יכול לבצע שינויים בהגדרות שלך כפי שהם להתאים לאורך זמן באמצעות כרטיס SD שניתן לשלוח למשרד שלנו. משתמשים ותיקים רבים של טיפול לבחור להשתמש הגדרה קבועה הם השתמשו והם נוחים עם (חלקם אפילו לבחור לוויתר על תכונת רמפה).

  AirSense 10 AutoSet Elite ממשיך באיכות מעולה של מכשיר טיפול זה שבו S9 עלית כבה. עדיין זמין במודל החדש הוא EPR (הקלה בלחץ פקיעת תוקף) כמו גם שינוי חדש הגדרת הרמפה עם AutoRamp. SmartStart מאפשר למשתמש להדליק את המסכה ולהתחיל לנשום, ולאפשר למכונה להפעיל ולהתחיל בטיפול.

   

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.