החזרים מקופות חולים ומעבר ביניהן

פורומים פורום CPAP ישראל החזרים מקופות חולים ומעבר ביניהן

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    idanb
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 0
    • פעילות 1

בן 30, חבר במכבי ב3 שנים האחרונות – השתמשתי בתקופה זו במכשיר פריזמה סמארט של ויינמן, נמסר לי כי אני זכאי לרכוש שנית ערכה חדשה (500 ש"ח).

מכיוון שלא מצאתי מסיכות אף/פנים מתאימות מבין אלו שהיו כלולות בהסכם עם הקופה, הזמנתי מסיכות שונות מחו"ל להתנסות (איביי ואמזון) אך במכבי לא היו מוכנים לתת החזר לאחר ששלחתי את הקבלות. (סדר גודל של 1000-2000 ש"ח). ישן היום בעיקר עם סימפלס של פישר פייקל אך משתדל לגוון (הצרה הכי גדולה זה כשלפעמים מצטברים גזים בבטן מאוויר שנכנס לפה).

1.האם יש טעם לעבור לכללית/מאוחדת ומיד לאחר מכן לרכוש מקלינטיקה מכשיר רסמד s10 autoset בסכום השתתפות עצמית של בערך 3500 ש"ח? (אין להם הסכם כזה עם מכבי לדעתי)

2. האם יש טעם להגיש תלונה על מכבי על הסירוב לתת החזר על ציוד מתכלה שהוזמן מחו"ל?

תודה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 69
    • תגובות 516
    • פעילות 585

לכל קופה יש יתרונות וחסרונות – נראה שבנושא CPAP כללית יותר נוחה, לעומת זאת בנושא מכשירי שמיעה מכבי מקבלים מכשירים טובים מאוד בהשתתפות נמוכה מאוד ביחס לאיכות, בכל מקרה יש לקרוא את התנאים טוב טוב לפני שעוברים ולדעת מה זמן האכשרה (המתנה) בנושא CPAP. אני בכללית מעולם לא עברתי קופה. מציע להעזר בקישור הבא:

https://www.kolzchut.org.il/he/%D7%9E%D7%A2%D7%91%D7%A8_%D7%91%D7%99%D7%9F_%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%95%D7%AA_%D7%97%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D

בהצלחה,

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבועות, 1 ימים ע"י Avis.
    משה
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 6
    • פעילות 7

היי,

אני בכללית כל השנים. מעולם לא הייתה בעיה לרכוש CPAP ואביזריו בכל מקום לרבות בחו"ל. הקניות בחו"ל חוסכות לקופה ולך הוצאות מיותרות על פערי תיווך לא סבירים בעליל שהיבואנים משיתים עלינו.

לדוגמה מכשיר ה CPAP המעולה דיברת עליו בסעיף 1 לעיל, נמכר בחו"ל 700-900 $, בארץ בקשו ממני 8,000 ש"ח עם הסיפור של השתתפות הקופה… רכשתי בחו"ל, קבלתי את ההחזר מלא  מאחר והיה בתוך סל ההשתתפות של הקופה.

ותחשבו על זה…

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 226
    • פעילות 246

רבות דובר על מכבי בהקשר של מכשירי CPAP

ההסדר שלהם מאפשר רכישת מכשיר ומסיכות בהשתתפות עצמית נמוכה של כ 500 ש"ח

מצד שני המבחר של המכשירים והמסיכות מצומצם מאד.

אני אישית פחות אוהב את ההסדר הזה.

לגבי מעבר קופה אכן תבדוק תקופת אכשרה. לא נראה לי שתוכל מיידית לרכוש מכשיר CXPAP

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.