החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר.

פורומים פורום CPAP ישראל החזר מ"כללית" ו/או קופה אחרת על אייר מיני או מכשיר מיני אחר.

• לנושא זה 14 תגובות, 6 משתתפים, ועודכן על ידי לפני 1 year Avis
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 70
    • פעילות 74

מישהו קיבל? לי נאמר שהמכשיר לא בסל.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

ממני בקשו קבלה ושלחתי להם.

בחשבונית שהגשת רשום CPAP?  אם כן הם לא יכולים להגיד שזה לא בסל,
    שלחי את החשבונית כולל תגובתם עם מכתב תלונה למפקח על הביטוח  אפשר גם באתר הבא, יש בו סרטון הדרכה,

https://pe.cma.gov.il/

בהצלחה,

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 year ע"י Avis.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

Hrkurtz
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 2
    • פעילות 2

היי,המכשיר נמצא בסל.

כחבר בקופ״ח כללית יש לך 2 דרכים לרכוש מכשיר סיפאפ כל 5 שנים או כמשתמש חדש .

1- הסדר

2-החזר.

החזר:

מגיע לך החזר סל של 50% או עד תקרת גג גובה של 2300₪.

במידה ויש לך מושלם (זמן הכשרה נדרש מעל שנה) מגיע לך עוד תוספת של 25% או עד תקרת גובה של כ-1900₪.

יש לשלוח חשבונית מקורית+אישור מא.א.ג+אישור מרופא שינה(ממרפאת דינה) לכללית מושלם מחלקת תביעות בדואר רשום+אישור מסירה ותוך 60 יום (מרגע קבלת החומר) יוחזר לך כסף (גם סל וגם מושלם במידה ויש).

במסלול הסדר:

ניתן לרכוש דרך מכון מור (חברת בת בבעלות מלאה של הכללית המפעילה עבור הכללית רשת של 10 מרפאות בפריסה ארצית)מור משווקת עבור מבוטחי הכללית  מכשיר שזכה במכרז פומבי בכללית  שנקרא פריזמה סמארט של חב׳ ויינמן (לובנשטיין) הגרמנית בסכום השתתפות עצמית של מבוטח הכללית של כ- 908₪ (ניתן עד 8 תשלומים ליא ריבית) ולא משנה  אם יש או אין מושלם! יחד עם המכשיר מקבלים גם מסיכה לפי מידה בהתאמה אישית.

לי קוראים איתן קורץ ואני מנהל מרפאות שינה במכון מור וגם משמש כטכנאי סיפאפ במחוז חיפה וגליל מערבי בכללית כבר הרבה שנים… אשמח מפעם פעם לתרום מנסיוני ולעזור למי שזקוק ללא כל תמורה כספית.  אני לא קונה ולא מוכר שום ציוד!!! לא קשור לשום חברה מסחרית כזו או אחרת.

ניתן לפנות אלי במייל או בנייד ואשתדל לענות.

Eytankur@mor.org.il

וגם מייל בכללית: eytanku@clalit.org.il

נייד:052-5011999

רפואה שלמה ובשורות טובות לכולם. ובהצלחה רבה לפורום המבורך.

איתן

boaz
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 9
    • פעילות 10

במכבי יש היצע מוגבל מאד, ולא מוכנים שתקנו מכשיר אחר.

אמנם קלינטיקה מוכנים לעשות קומבינה, וכך לזכות אתכם על עלות המכשיר שמכבי מספקת, אבל הם נותנים החזר נמוך והעלות יוצאת בלתי הגיונית.

אחרי פניות חוזרות ונשנות, תוך בקשה ממכון השינה שיכתבו שאני חייב בקרת לחות ואת זה אין במכשירים שלהם, תהליך שלקח יותר משנה, בסוף הם הסכימו להחזיר לי, באופן חריג, על מכשיר שארכוש מחו״ל בעצמי, עד תיקרה מסויימת.

רכשתי Airsense מחברת 1800CPAP. חטפתי נזק רציני מחברת השילוח, שבארץ לבד הוסיפה אלף ש״ח… אבל עדיין זה יצא משמעותית יותר זול מקלינטיקה.

אולי מישהו יוכל לכתוב לתועלת כולם איזה חברות שילוח הכי משתלמות, וגם אולי המלצות על אתרים בחו״ל לרכישה, ששולחים לארץ.

irity
    משתתף
    • נושאים 13
    • תגובות 77
    • פעילות 90

הי איתן

ברוך הבא

כיף לראות אותך כאן

עירית

Polaris
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 6
    • פעילות 6

לצערי אני לא רואה שניתן לצטט פה תגובות, אבל הצטערתי לקרוא את התגובה של בועז ששילם 1000 ש"ח נוספים לחברת השילוח.
    יש בארץ פרצה שמאפשרת לחברות השילוח להחזיק במוצר שלך מבלי להודיע לך, ואז לדרוש ממך דמי אחסון ועמלות מכס שונות,
    שאינך חייב כלל לשלם אותן אם הם היו מודיעים לך על ההגעה ומאפשרים לך לשחרר באופן עצמאי. DHL היא הנוראית שבחברות
    השילוח, מהסיבה הפשוטה שאין לכם בכלל נציגות בארץ, אלא זכיין שמורשה להשתמש בשמם. אל תזמינו לעולם מוצר שנשלח ב DHL.
    אם קרה לכם ש DHL או חברה אחרת מחזיקה במוצר שלכם כבן ערובה, פשוט הודיעו להם שאינכם מעוניינים לשחרר את המוצר,
    ושיחזירו אותו לשולח. אתם תופתעו בהם לפתע יסכימו להוריד לכם מאות שקלים, ובעיקר למחוק את "דמי האחסון" שניסו לדחוף לכם
    בניגוד לחוק, שכן לא ניתן לגבות מכם דמי אחסון אם לא הודיעו לכם על ההגעה ולאפשר לכם שחרור עצמאי (מה שהם עושים בעורמה כ"שיטה").

בנוסף, עדיף לעיתים לבצע משלוח באמצעות כתובת אמריקאית. אני ביצעתי משלוח למכשיר AirMini של ResMed ושילמתי כ 650 ש"ח
    עבור המשלוח, עמלת שחרור ומיסים עם קופון הנחה למשלוח אוויר. יש לקחת בחשבון שרק המס על מכשיר זה שעולה כ 850$ (לא במבצע),
    הוא 520 ש"ח. אני קניתי את שלי במבצע ב 720$ כולל מסיכה, ולכן המס שלי היה נמוך יותר, ולכן המחיר כולל משלוח היה זול יחסית.

רותי, המכשיר נמכר בישראל ולכן לא אמרה להיות בעיה לקנות אותו בחו"ל, לפחות עבור חברי הכללית. אני קניתי את ה AirMini כמשיר

שני לנסיעות, ולכן לא הייתי זכאי להחזר, אבל המכשיר הראשון שקניתי היה ה Philips Respironics, ומרגע שהצגתי לכללי שהמכשיר נמכר
    בישראל ושיש לו שירות (זה התנאי היחיד שלכם, כי הם רוצים לוודא שיהיו לך חלפים לתיקון לדבריהם), אז אושר לי לרכוש אותו בחו"ל.

העניין עם מעשיר הלחות מטופש, שכן יש מכשירים שמגיעים כבר עם מעשיר לחות (כמו ה ResMes AirSense 10).
    לטעמי אם את רוכשת מכשיר ונהנית מהכיסוי המקיסמלי המותר, זה לא עניינה של הכללית אם המכשיר הגיע עם מעשיר לחות.
    מובן שאם תרקשי מכשיר שמגיע ללא מכשיר לחות, תהיה לך בעיה לקבל החזר עם תרכשי את המעשיר בנפרד.
    יתרנו של מעשיר הלחות מלבד היכולת לספק לחות, היא גם בהשתקה כמעט מוחלט של המכשיר עצמו. לפחות אצלי ב Resporonics.

לגבי ה AirMini, אני ממש לא ממליץ עליו כמשיר ראשי. זה מכשיר קטן, אבל הוא רועש יחסית, ומחייב שימוש בצינור ייעודי שמקביל מאוד.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 year ע"י Polaris.
    רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 70
    • פעילות 74

1800cpap.com דווקא   שולחים לארץ במחיר סביר יחסית. לא צריך חברת שילוח.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

גם אצלי שלחו לארץ ישירות מ-LOFTA.COM במחיר סביר,יש עלויות שחרור סבירות, אבל בעיקר 17% מע"מ מעלה את הסכום.

איתן האייקון השלישי מימין זה ציטוט, אף פעם לא ידעתי להשתמש בו, אם הוא לא עובד תודיעו לי, יתקנו זאת.

בכלל, אם יש הערות לשיפורים אשמח לשמוע, הפורום נבנה במהירות ועבר מספר ימי הרצה, נמשיך לטפל בו ע"פ הצורך,

אם שמתם לב, הוא מותאם לטלפון.

יש לנו תוכניות לבצע פעילויות לטובת המשתמשים אבל רק בשלב שנצבור מספיק משתמשים ולאחר שלב קדום האתר.

Polaris
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 6
    • פעילות 6

הציטוט לא עובד אוטומטית. דהיינו, אני לא יכול לצטט את התגובה שלך ולהגיב מתחתיה,
    אלא שהציטוט רק מוסיף מרכאות, ויש להעתיק ידנית את הקטע מלמעלה ולהסביק בתוך ההודעה החדשה.
    בנוסף, אם אני מגיב בלחיצה על "תגובה" בכותרת ההודעה שלך, הייתי מצפה שזה יופיע עם אזכור שזה מופנה אליך,
    אבל אני לא רואה שום שינוי אם אני פותח תגובה רגילה, או לוחץ על תגובה דרך כותרת של מגיב אחר.

באג נוסף שמצאתי, הוא שאם אני מצמיד שורה חדשה לשורה שמעליה (ע"י הורדת שורה חדשה בלחיצה על ENTER+ ALT במקביל),
    אז מקש הרווח לא מסולגל לרווח בין המילים בשורה החדשה.

Polaris
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 6
    • פעילות 6

לגבי LOFTA.com, אני דגם הזמנתי מהם, אך באתר שלהם לא היה מוצא משלוח בינלאומי.
    שאלתי אותם, והם אמרו שהאולי יציעו בעתיד. נראה שהיה בעבר והם הסירו את האפשרות משום מה.

היתרון בעת משלוח באמצעות כתובת בארה"ב, הוא שהחבילה מגיע דרך דואר ישראל ולא דרך
    DHL או UPS, כך שאתה משלם מחיר קבוע וידוע מראש כבר כשהחבילה מגיעה למחסן בארה"ב,
    ולא ניתן לחייב אותך בארץ בדמי שחרור או דמי אחסון, כמו ש DHL נוהגת לעשות שלא בתום לב ללקוחות
    ישראלים, בהיותו נציגות לא רשמית של החברה בארץ (בניגוד לUPS, ל DHL אין נציגות רשמית בישראל).

נכון שבאמצעות משלוח לכתובת אמריקאית נגבים ממך עוד כ 12$ אגרת שחרור מהמכס, אבל זה כסף קטן
    בהשוואה לדמי האחסון והאגרות הלא נגמרות שנציגות DHL גובה בישראל והמגיעים למאות שקלים, בנוסף למיסים.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

עדכון: לפני מספר חודשים שלחתי מסמכים באמצעות סניף קופח כללית להחזר מבטוח מושלם עבור CPAP AIRMI שרכשתי בחו"ל, בסניף נאמר לי כי אקבל את ההחזר באמצעות הוראת הקבע שיש לי עם הקופה. עבר זמן וקבלתי מכתב מהמושלם לספק קבלה עבור חשבונית ספק.
    למרות שהמשלוח הגיע באמצעות UPS , חשבונית UPS לשחרור מציינת חשבונית ספק שעל פיה חושב המע"מ לתשלום וכן דמי שחרור. בעקבות הפניה שלחתי תשובה למושלם אותו אני מביא לפניכם.

אל מחלקת תביעות
    בהמשך למכתבכם כי נדרשת קבלה בנוסף לחשבונית ושאר הניירת שסופקה לכם.
    מצ"ב ניירת המוכיחה כי בוצע תשלום מראש עבור חשבונית 23484, תוכלו להשוות את מספר שטר המטען גם בחשבונית של UPS שבין היתר מציינת P/P, כלומר (Pre Paid) וכן אסמכתא: חשבונית 23484.
    לדעתי כל זה מוכיח ששילמתי על המכשיר, איני חייב לספק קבלה וניתן להסתפק בחשבונית וכל המסמכים שסופקו עד היום. יתרה מזו בארה"ב לא מוציאים חשבונית מבלי לקבל כסף אחרת היו מציינים על המסמך , PROFORMA –
    אם כוונתכם למרוח את הזמן ולהתחמק מתשלום כמו שאתם עושים לקשישים חסרי יכולת תגובה, אז דעו כי אפנה למפקח על הביטוח בתלונה, ואף לבית דין לתביעות קטנות. אם זה מה שאתם תודיעו לי מיידית בלי למשוך את הזמן!
    אין לראות בזה איום אלא שמירה על זכותי שאין ספק כי היא לגיטימית.
    אודה לתגובתכם המהירה!
    אברהם שדה
    נשלח במייל ובפקס.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 70
    • פעילות 74

הם מנסים כל מה שאפשר  כדי לא לשלם. מה שנקרא "שיטת מצליח". אני בטוחה שיש  כאלה שמוותרים להם

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

לצערי אני לא רואה שניתן לצטט פה תגובות,[/quot

לידיעתכם בעיית הציטוט נפתרה ע"י מקים האתר: כשנמצאים בפוסט שרוצים לצטט, מסמנים את הקטע שרוצים לצטט ואז ללחוץ על המילה "צטט" שנמצאת בצד שמאל למעלה ברקע כחול בפוסט, מייד הציטוט מועבר לתגובה, ואז לכתוב את התגובה, רצוי בשורה הבאה. לאחר שליחת הפוסט יופיע שם של זה שצוטט, לוחצים על שמו ואז מועברים לפוסט ממנו נלקח הציטוט.

כמוכן העתק הדבק מוורד נפתרה, אפשר לעשות זואת.

אם נתקלתם בבעיה כלשהי, נא להודיע לנו, נטפל ככל האפשר.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

לגבי LOFTA.com, אני דגם הזמנתי מהם, אך באתר שלהם לא היה מוצא משלוח בינלאומי. שאלתי אותם, והם אמרו שהאולי יציעו בעתיד. נראה שהיה בעבר והם הסירו את האפשרות משום מה.

עדכון, ב-LOFTA.COM מי שמטפל במשלוחים בינלאומים ושולח לארץ ישירות או כל כתובת שתמסר להם ללא מרשם הוא:

Brett Fletcher

800 698 8000 Main   858 224 7050 Direct

bfletcher@lofta.com    lofta.com    

7661 Girard Avenue, Suite 230    La Jolla, California 92037

אגב, אתמול לבקשתי, Brett שלח לי קבלה על הרכישה מינואר שהמושלם ביקש ממני לבצוע ההחזר. ידוע לי שם של אחד מהפורום שבקשר איתו.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

בהמשך ל

אל מחלקת תביעות בהמשך למכתבכם כי נדרשת קבלה בנוסף לחשבונית ושאר הניירת שסופקה לכם.

וכולי'

כמה ימים לאחר שליחת המייל קבלתי הודעה ממושלם עם האישור הבאה:

לקוח יקר, תביעתך אושרה. הזיכוי יועבר בתוך חודש לחברת האשראי ויופיע בהתאם לתאריך החיוב המוסכם בינך ובין חברת האשראי. פרטים נוספים באתר המושלם http://bit.ly/21sQ2WI לשירותך כללית מושלם.

נראה לי שאנחנו חייבים לפתור את בעיית הטירטור והמשחקים שלהם בנושא CPAP אחת ולתמיד.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.