הכרזה על דור 2 למסכה אפית בהדבקה

פורומים פורום CPAP ישראל הכרזה על דור 2 למסכה אפית בהדבקה

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 93
    • תגובות 859
    • פעילות 952

היום קבלתי מייל עם עדכון מחברת BLEEP מארה"ב, כי בסוף הקיץ 22 יצא דגם חדש עם שדרוג למסכות המודבקות שלהם. שם מסחרי רשום Eclipse

בדגם הקיים, הרבה משתמשים התלוננו כי קשה לחבר את המסכה למדבקה, זה לקח זמן ולא תמיד הצליחו להקליק את הזכר לנקבה.

בדגם החדש החיבור מתבצע בעזרת מגנטים, מגנט קבוע במסכה ומגנט בקיטוב נגדי במדבקה. פתרון זה אמור להקל על על החיבור ולהקטין את ממדי כל המוצר. החלקים הקיימים כיום לא יתאימו למוצר החדש. ראו תמונה מטה + מצורפות. בקרוב יצא ווידאו ביוטיוב שיציג את המוצר.

ב-24 למאי ניתן יהיה לבצע הזמנה מקדימה שתסופק בסוף הקיץ (אין תאריך מדויק). עדיין לא ידוע לי מחיר המוצר ולא מחיר המדבקות שיקראו בשם מסחרי HALOS. אופתע אם מחיר הדגם החדש לא יעלה! גם כאן המדבקות יסופקו בקופסאות של 32 יחידות, כלומר 16 לילות.

We are thrilled to give you a preview of Bleep's newest innovation in CPAP/PAP therapy. Bleep has delivered on patient and provider feedback to give you a solution addressing what matters most.  Funded by a grant by from the National Institute of Health, Eclipse will be launched in late summer 2022.  We will begin pre-sales on May 24.

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 15
    • תגובות 116
    • פעילות 131

סליחה תמונה מפחידה

מי מסוגל לישון ככה?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 93
    • תגובות 859
    • פעילות 952

סילביה,

לא הבנתי מה מפחיד, שזה יתנתק? אני מניח שהם יודעים מה הם עושים. אני מתכוון להזמין, אעדכן אם יש בעיה עם זה.

האמת, לי אין בעיה עם המסכה הקיימת היום, למדתי לחברה בלי בעיות. אני קודם מחבר את המדבקות למסכה ורק לאחר מכן מדביק לפנים. נכון, זה לוקח לי עוד 2 דקות מחבור מסכה עם רצועות.

לי היא נוחה מאוד אבל המדבקות יקרות, אם יעלו את מחיר המדבקות החדשות אשאר עם המסכה הקיימת.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 93
    • תגובות 859
    • פעילות 952

להלן קדימון קצר בקישור הבא:

https://youtu.be/alqxJIiqT78

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 134
    • פעילות 142

נכנסתי לאתר אך לא ראיתי את האפשרות להזמין

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 93
    • תגובות 859
    • פעילות 952

רותי,

כתוב כי ההרשמה תחל ב-24 למאי

just_guy
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 19
    • פעילות 23

שנאתי את הגרסה הראשונה, אין לי הרבה ציפיות מהגרסה השניה 🙂

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 93
    • תגובות 859
    • פעילות 952

בהחלט מבין אותך,

לקח לי זמן עד שמצאתי דרך להשתמש בה. מאז אני מאוד מרוצה. אנחנו יודעים שמסכה זה מאוד אישי.

לדעתי אין בעיה טכנית עם המגנטים אם עושים את זה נכון. אבל הבעייה היא המחיר הגבוה.

just_guy
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 19
    • פעילות 23

גם המחיר גבוה. גם לא מצאתי שיטה טובה להדביק את הנחיריים (להבנתי החלק הזה לא אמור להשתנות הרבה). הפלסטיקים שמחברים היו בעייתיים גם כן, אבל את החלק הזה המגנטים יפתרו, בתקווה.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 93
    • תגובות 859
    • פעילות 952

מצורף תקציר מייל אשר קבלתי לבצוע מראש הזמנה מוקדמת, באתר הבא:  http://SureSealCpap.com   כפי הנראה תסופק בסוף שנה זו. המייל כולל סרטון טיפשי בעיני.

https://youtu.be/CjTrazdueqo

יש 2 אופציות להזמנה, חבילה שמספיקה לרבעון, בהנחה 15% בקוד: EclipsePreSale15off או הזמנה לכמות שנתית בהנחה של 22%  FreeShipEclipse22off המשלוח חינם רק בתוך ארה"ב, המחיר לא זול, יש לשקול אם כדאי אחרי ההנחה.

אזהרה: שמתי לב, כי בהסכם שהרוכש חייב לאשר, לא ברור אם יקבל כספו במקרה של כישלון או בעיות במוצר. להלן הקטע בסוף ההסכם מתורגם גוגל עברית:

תנאים של תוכנית ההשקה של Eclipse

תוכנית השקת Eclipse ("התוכנית") מעצימה אנשים להתאחד סביב הרעיונות החשובים להם ולעזור לגרום לרעיונות אלה להתקדם בפיתוח. Bleep, LLC ("החברה") הקימה את התוכנית כדי לתמוך בפיתוח ומסחור של מוצר דום נשימה בשינה מהדור הבא של החברה. חשוב להבין שתמיכה בתוכנית מתוך כוונה לקבל הטבה אינה זהה לקניית מוצר. תמיכה בתוכנית פירושה שאתה עוזר לרעיון פרויקט שנמצא בתהליך עבודה להתקדם. יתרה מכך, חשוב לדעת שתרומתך אינה קניית מוצר קיים. באמצעות התוכנית, אתה נכנס לפרויקט בשלב מוקדם, אתה מקבל את הסיכון שהתוכנית עלולה לחוות עיכובים, שינויים, אתגרים בלתי צפויים, וייתכן שהתוכנית לא תסתיים בהצלחה. אין ערובה שתרומתך תביא להצלחת התוכנית או שתקבל הטבה בעתיד. ההטבה המיועדת להרוויח $145.28 עבור החבילה הרבעונית או $398.37 עבור תרומת החבילה השנתית לתוכנית היא הטבה של $34.13 עבור החבילה הרבעונית או $111.92 עבור החבילה השנתית ("ההטבה").

קראתי ואני מסכים לתנאים של תוכנית השקת Eclipse.

צחי כמשפטן אולי יאיר את עינינו. במקביל אנסה להבהיר זאת עם שולחי המייל.

אינפורמציה זו, אינה המלצה לרכישה וכל אחד יברר באתר טוב טוב מה הוא רוכש ובאילו תנאים!

מצורפים:
מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.