המלצה על מכשיר משמש חדש

פורומים פורום CPAP ישראל המלצה על מכשיר משמש חדש

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Sabag4
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

שלום לכולם , שאלה ברשותכם

אני בתקופת ניסיון של כשלושה ימים עם מכשיר פריזמה סמארט מסכה על אף ופה. לא מרגיש חוסר נוחות ונראה שמסתגל

אוטוטו אמור להחליט על רכישה.

1. אשמח לדעת איזה מכשיר מומלץ ואיזה תכונות חשובות שיהיו בו.

2. האם יש למכשירים תוכנה שאני יכול להוריד נתונים?

4. מה לבקש מהספק בזמן הרכישה

5. בבדיקת שינה יצא לי 38 הפסקות נשימה עם ירידת חמצן ל73 אחוז. איך אני יודע שהמכשיר באמת עושה את העבודה?

6. האם מכשיר פריזמה מומלץ? עושה רושם שהוא מאד גדול וכבד. מה עושים שטסים לחול? לוקחים את כל הגודל הזה איתך במזוודה?

תודה לעונים

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 113
    • פעילות 120

אני משתמשת באייר מיני של רסמד שהוא לדעתי הטוב בין הקטנים

(יש עוד מכשירים קטנים זולים יותר)

חסרונותיו: רועש קצת ומתאים למסיכות ייעודיות או לכל מסיכה בתוספת מתאם שצריך לקנות לחוד.

התוצאות היומיות והשבועיות מופיעות באפליקציה בסמרטפון.

אין צורך בעשיר לחות במכשיר זה.

Sabag4
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

תודה

Weinmann Israel
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 3
    • פעילות 4

שלום לכולם , שאלה ברשותכם אני בתקופת ניסיון של כשלושה ימים עם מכשיר פריזמה סמארט מסכה על אף ופה. לא מרגיש חוסר נוחות ונראה שמסתגל אוטוטו אמור להחליט על רכישה. 1. אשמח לדעת איזה מכשיר מומלץ ואיזה תכונות חשובות שיהיו בו. 2. האם יש למכשירים תוכנה שאני יכול להוריד נתונים? 4. מה לבקש מהספק בזמן הרכישה 5. בבדיקת שינה יצא לי 38 הפסקות נשימה עם ירידת חמצן ל73 אחוז. איך אני יודע שהמכשיר באמת עושה את העבודה? 6. האם מכשיר פריזמה מומלץ? עושה רושם שהוא מאד גדול וכבד. מה עושים שטסים לחול? לוקחים את כל הגודל הזה איתך במזוודה? תודה לעונים

שלום סבג – עדן נציג חברת ויינמן ישראל.

ניתן לראות את הנתונים באתר אונליין לאחר רכישת המכשיר – האתר מציג גרפים מאוד ברורים וקלים להבנה של הפסקות הנשימה.

לאחר תקופת הניסיון הנציג שלנו יפענח את הנתונים ויראה לך אותם – אמור להיות שיפור משמעותי.

מכשיר פריזמה – מכשיר מצוין ומאוד אמין – מיוצר בגרמניה – זה כמו לקנות מרצדס 😉

לגבי נסיעות לחו"ל – לא בעיה בכלל, ניתן לעלות את המכשיר בכבודת יד למטוס ( בדר"כ רוב חברות התעופה לא מחשיבות את המכשיר במשקל הכולל מכיוון שמדובר במכשיר רפואי ) – המכשיר שוקל כ 1.4 ק"ג – לא כבד.

המון בהצלחה !

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 304
    • פעילות 324

שלום לך עדן וברוך הבא

המכשיר של ווינמן הוא בין המומלצים כמובן שיש מבחר ותחרות שטוב שכך

אם אתה מרגיש שהסתגלת איליו וגם אל המסיכה (הכי חשוב אפילו יותר מהמכשיר) אין מניעה שתשתמש בו

תוודא באמת לפני רכישה שאתה מכיר את כל תכונותיו ושילמדו אותך להוריד נתונים כמו שצריך

תנסה לקבל מסיכות ספייר/צינור דק ופילטרים היפואלרגניים

בהצלחה!

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.