המלצה על מסכה

פורומים פורום CPAP ישראל המלצה על מסכה

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ayb לפני 2 שבועות, 4 ימים.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

lironyavas
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 0
    • פעילות 2

אני

משתמש במכשיר מזה חצי שנה,זה לא דבר הכי נח בעולם,קיבלתי דרך קופת חולים מכשיר ומסכת אף עם סקוצים שלא מחזיקים טוב וזה כל הזמן משתחרר,מעוניין במסכה איכותית ונוחה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 29
    • תגובות 187
    • פעילות 216

פנה למשווק ממנו רכשת את המכשיר והמסכה ובקש שיחליף לך למתאימה יותר. אך לפני זאות  קרא את הפוסט עידוד למצטרף חדש יש בו פרוט על סוגי מסכות, ואפילו מסכה ללא רצועות. תבחר לך את המסכה המתאימה לך. מסכה זה הדבר הכי חשוב ומאוד אישי כי זה הדבר שבעצם בא במגע עם הפנים.
    כנס לאתר cpap.com  או 1800cpap.com   ותבחר את המסכה המתאימה לך.

שמתי לב שהרבה משווקים מספקים לרוכשי מכשירים של חברת BMX הסינית והתרשמתי שרמת החומרים שלה היא לא באותה איכות כמו של חברת Resmed או אחרות ותיקות בשוק. לדעתי, לא צריך לחסוך באיכות המסכה כי כאמור זה הפריט שבא במגע עם הפנים שלנו.

בהצלחה עדכן אותנו בתוצאות.

אבי שדה
    AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP ResMed
    TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515
    avi-sadeh@rfar.com

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 14
    • תגובות 78
    • פעילות 92

מסיכה היא דבר קריטי להתאמה ולהסתגלות למכשיר

המסיכה אמורה להיות מיוצרת מחומרים איכותיים ונוחים ולהתאים למבנה הפנים והרגלי השינה של המשתמש

אני לאחרונה ניסיתי כמה מסיכות מאד איכותיות וחדשות בשוק אבל לא התחברתי, כך שיש כאן גם אלמנט מאד אישי.

למשל כיוון זרימת האוויר העודף מהמסיכה. המסיכה שניסיתי מצויינת אבל זרימת האוויר למטה פוגע ביד שלי (בגלל תנוחת השינה שלי) ומפריע לי.

כך שאין ברירה אלא לנסות. המסיכות האיכותיות הן של יצרני המכשירים המובילים ולכל אחד מהם עשרות דגמים.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 2 ימים ע"י  יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

ayb
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 16
    • פעילות 18

יצחק – האם לצורך הניסיון רכשת את המסכות או באמצעות המשווקים ?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.