הסיוט הכי גדול – ייבוש צנרת

פורומים פורום CPAP ישראל הסיוט הכי גדול – ייבוש צנרת

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

את הצנור הארוך שיוצא מהמכשיר עוד לא היה לי אומץ לשטוף, ושיהיה גם מוכן ויבש ללילה (יש לי רק אחד, ואולי אקנה עכשיו עוד אחד לגיבוי בכלום כסף באינטרנט)

עם  הצנור המקשר בין המסיכה לצנור המכשיר, יש לי כבר יותר בטחון לשטוף בבוקר, ובמיוחד בקיץ. מצורף הפטנט שלי לייבוש מהיר ויסודי

yrnkrn
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 27
    • פעילות 29

יפה.

עוד שיטה, לחבר למכשיר הסיפאפ, לכוון את הלחץ למינימום, לכבות את הכיבוי האוטומטי ולהפעיל עד שמתייבש. זה קורה די מהר.

אם לא משתמשים במעשיר לחות בצינור הארוך עובר רק אוויר מסונן ובכיוון אחד – מהמכשיר למשתמש – כך שלא מצטבר בו לכלוך.

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

יפה. עוד שיטה, לחבר למכשיר הסיפאפ, לכוון את הלחץ למינימום, לכבות את הכיבוי האוטומטי ולהפעיל עד שמתייבש. זה קורה די מהר. אם לא משתמשים במעשיר לחות בצינור הארוך עובר רק אוויר מסונן ובכיוון אחד – מהמכשיר למשתמש – כך שלא מצטבר בו לכלוך.

ניסיתי דרך המכשיר. קודם כל זה לוקח לו המון זמן ולי אין סבלנות. שנית הוא מזהה את העבודה על ריק שהפסקות נשימה ובבוקר יוצאות לי תוצאות הזויות. וחוץ מזה מאז שהתחלתי לתלות ליד החלון ובטח בקיץ, הכל מעולה.

בקשר לצנור הארוך, מה שכתבת –  חדש לי. אני לא משתמשת במעשיר ולא בצנור מחומם. אתה בטוח שלא מצטבר שם לכלוך?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986

נתחיל להמציא פטנטים לייבוש צינור, משחולת קשורה לחתיכת ספוג קטנה בגודל 2 ס"מ בערך, ליבש את כל הטיפות, הלחות תתיבש מהר באויר לאחר שעה.

בנוסף כדאי לעשות את זה בבוקר עד הלילה יתייבש בכל מזג אויר.

yrnkrn
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 27
    • פעילות 29

בקשר לצנור הארוך, מה שכתבת – חדש לי. אני לא משתמשת במעשיר ולא בצנור מחומם. אתה בטוח שלא מצטבר שם לכלוך?

זורם שם אוויר נקי בלי אבק מהמכשיר למסכה. מאיפה יגיע הלכלוך?

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 362
    • פעילות 383

בכל דבר יכול להצטבר לכלוך גם אם מגיע כביכול אויר נקי. הוא עדיין לא נקי ב100%

בנוסף יכול להיכנס לכלוך מהצד השני של הצינור שלא מחובר למכשיר.

אני אגב לפני הפעלת המכשיר וחבישת המסיכה מפעיל את המכשיר לדקה על מנת לנקות את הצינור לפני לבישת המסיכה.

הסיוט הכי גדול שלי שייכנס בטעות חרק ואני אנשום אותו

אני גם מחליף צינור אחת לשנתיים בערך

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

בכל דבר יכול להצטבר לכלוך גם אם מגיע כביכול אויר נקי. הוא עדיין לא נקי ב100% בנוסף יכול להיכנס לכלוך מהצד השני של הצינור שלא מחובר למכשיר. אני אגב לפני הפעלת המכשיר וחבישת המסיכה מפעיל את המכשיר לדקה על מנת לנקות את הצינור לפני לבישת המסיכה. הסיוט הכי גדול שלי שייכנס בטעות חרק ואני אנשום אותו אני גם מחליף צינור אחת לשנתיים בערך

יצחק אתה כל כך צודק… והחרק, אכן סיוט…

אני בבוקר מנתקת את המסיכה מהמכשיר ובגלל הגודל שלו (מה לעשות) אני מאחסנת אותו בקופסת קרטון גדולה וסגורה לגמרי. תודה על העצה, אתחיל להפעיל את המכשיר לדקה לפני השימוש מדי לילה.

מצרפת את תמונות אחסון המכשיר שלי שממוקם על השידה ליד המיטה 

מצורפים:
    irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

הקופסה במצב סגור

מצורפים:
    yrnkrn
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 27
    • פעילות 29

יפה. הקופסה הזכירה לי שאפשר להשקיט סיפאפ רועש אם שמים אותו בקופסה כמובן עם פתח קטן לכניסת האוויר עדיף בצד המרוחק מהמיטה.

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

יפה. הקופסה הזכירה לי שאפשר להשקיט סיפאפ רועש אם שמים אותו בקופסה כמובן עם פתח קטן לכניסת האוויר עדיף בצד המרוחק מהמיטה.

נכון… והיתרון של קופסת קרטון הוא שעם סכין יפנית אתה יכול לעצב את הפתח לפי כרצונך. אם אתה גם שם בקופסה חומר מבודד, אז בכלל יהיה לך שקט מוחלט בלילה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986

הכנסתי את המכשיר שלי AIRMINI לתוך קופסת קרטון קטנה פתוחה כאשר פתח האויר כלפי מעלה, לא שומע אותו בכלל.

מצורפים:
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986

אחרי שקבלתי תלונה מחברתי, שהסוחר רוצה למכור לה צינור סיפאפ של BMC (סיני) במאתיים שח. הזמנתי ישירות מ-BMX במחיר 6$ לצינור, 3 צינורות  במחיר 18$ כולל משלוח.

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

1. אין גבול לגרידיות

2. ידע הוא כוח

3. שוב ההוכחה שחוכמת ההמונים מנצחת

Amir_gold
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

אני לא משתמש במכשיר בשבת אז ביום שישי אני רוחץ ותולה את הצינור על המשקוף של הוילון של האמבטיה

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.