השוואה בין s9 ל-s10?

פורומים פורום CPAP ישראל השוואה בין s9 ל-s10?

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 26 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Benzi
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 27
    • פעילות 31

יש פה מישהו שהשתמש ב Resmed s9 ועבר למודל היותר חדש s10?

שאלתי את קלינטיקה מדוע מכרו לי s9 בזמן שהיה להם s10 שאמור לתת תוצאות יותר טובות. המנהל תחום שלהם אמר לי שזה אותו מכשיר באריזה אחרת. אותו טיפול, אותו רעש, אותו הכל. רק עם מכשיר אדים כלול ועולה אלפי  שקלים יותר. אבל בפורום אחר מישהו כתב שה-s10 נותן טיפול יותר טוב.

יש פה מישהו שיכול לומר?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 71
    • תגובות 572
    • פעילות 643

לי היה S9 לפני S10 – לא זכור לי שהיה שיפור בתוצאות, אבל היה שיפור בנוחיות. יש כאלו שהאדים והצינור המחומם עושים להם טוב, אוויר חם בימים קרים פותח את הסינוסים. בנוסף S10 מתחבר לאפליקציה המפרטת נתונים ונותנת ציון.

השאיפה להתקדם ברורה, מי שיכול להרשות לעצמו לרכוש מכשיר מתקדם ומוביל שילך על זה אבל ברור שלא כולם יכולים להרשות לעצמם. למיטב הבנתי, רק כללית משתתפת במחיר של S10, שאר הקופות לא משתתפות והלקוח עלול להפסיד את השתתפות הקופה. תקנו אותי אם אני טועה.

לדעתי, בכל מקרה יש להציג ללקוח את כל אופציות המכשירים ולתת לו להחליט.

Dagan
    משתתף
    • נושאים 10
    • תגובות 30
    • פעילות 40

אבי יש לי s10 איזה ואיך אפליקציה מתחברת?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 71
    • תגובות 572
    • פעילות 643

שלום דגן,

היכן רכשת את המכשיר? אם מהמשווק המורשה בארץ, בקש ממנו קישור להירשם. Resmed לא מאפשרים למכשירים המשווקים בארה"ב להתחבר באירופה או ישראל ולהיפך.

למיטב הבנתי הקישור למכשירים הנמכרים בארץ הוא באתר היצרן לאירופה, יש תהליך רישום עם מספר המכשיר ומזהה אם המכשיר אירופאי (GSM) או אמריקאי (CDM)

זה היתרון ברכישת מכשיר בארץ רק מהמשווק המורשה. אני מתאר לעצמי שגם יצרנים אחרים שיש להם מכשירים שמתחברים לאפליקציה נוהגים כך. לא בדקתי זאת.

יש חאפרים שמוכרים מכשירים מובאים מארה"ב והרוכש לא מודע לנושא ולא מסוגל לבדוק מהיכן המכשיר. זו אחת הסיבות שהפורום לא מאפשר מכירה באתר.

Benzi
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 27
    • פעילות 31

שלום Avis,

באיזה אפליקציה מדובר? יש לי s9 ואני שוקל לקנות s10 בחו"ל. ממילא הקופה משתתפת בתשלום רק פעם בחמש שנים כך שזה יהיה לגמרי על חשבוני.

כמה חשובה האפליקציה?

ומה הסיכוי שהמכשיר ידרוש תיקונים (שמהשווק המורשה לא יבצע – כך הם אמרו לי השבוע)

משה
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 13
    • פעילות 14

יש לי מכשיר S10, מעולה. אפליקציה, נחמד אבל ממש לא חובה. זה בעיקר למשועממים…, במכשיר קודם הייתה לי והשתמשתי בה אולי פעמיים…

יחד עם זאת הכללית שמחו לתת מימון מלא מאחר ונרכש בארה"ב בחצי מחיר ממה שהמשווקים מתמחרים ללא בושה בארץ. עוד אמר לי המשווק "מה אכפת לך? הכללית ממנים את הרוב…" אז אכפת לי ולא שילמתי מכספי אגורה.

הכללית מאפשרים לחדש כל 5 שנים . מניסיון של 14 שנים עם רסמד, המוצרים טובים ומעולם לא הייתה לי תקלה.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 71
    • תגובות 572
    • פעילות 643

בנצי, האפליקציה נקראת MyAir מפעילים לאחר רישום באתר האירופאי הבא

https://myair.resmed.eu/default.aspx?redirectcountry=24

קיבלת עוד נקודת מבט ממשה, אצלי מכשירי Resmed לא התקלקלו אף פעם. אני עד היום רכשתי את המכשירים מארה"ב. כך שאף פעם לא השתמשתי בה עם S10. אבל במכשיר הנוסף שלי AirMini שהוא מיועד לנסיעות אין את המגבלה הקיימת ב S10.  יש לו אפליקציה ייעודית שנקראת AirMini מקושרת למכשיר וניתן להפעיל אותה בכל העולם.

אגב, אני לא מוותר בקלות על האפליקציה הנוחה. לכן כאשר יגיע זמני לרכוש מכשיר חדש דרך כללית, אבדוק עלויות בארץ ובעולם, בזמן אמיתי ואפעיל שקול דעת. אם ההפרש יראה לי ארכוש בארץ, לפי מה שאני זוכר, בכללית  קבלתי החזר חלקי עבור המכשיר ולא התחשבו בהוצאות משלוח, דמי שחרור ומע"מ למרות ששלחתי להם את הקבלות. נראה לי שהם הזדכו על המע"מ שאני שילמתי.

לפי מה שהבנתי ממשה, קבל את מלוא הסכום, ייתכן שהעלות שלו לא הייתה מעבר להשתתפות הקופה או שהוא לא מדייק. מציע שכל אחד יפעיל שקול דעת בהתחשב בקופה שלו.

בהצלחה

Dagan
    משתתף
    • נושאים 10
    • תגובות 30
    • פעילות 40

אבי תודה רכשתי את המכשיר באר״הב דרך הביטוח הרפואי שלי יצא יותר משתלם מהקופה בזמנו אז כנראה לא יעבוד לי

Benzi
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 27
    • פעילות 31

שבוע טוב

אני רואה שאת ה-s10 אחד האתרים מוכר ב 578 דולר. אחרי משלוח ומיסים יוצא פחות מ 2500  שח. נראה לי שבארץ יותר מכפול. מה שנשאר לי זה רק לבדוק איזה אתר הכי אמין. אני לא חושב שהאפליקציה מצדיקה את ההפרש.

תודה לכם על כל המידע!

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 71
    • תגובות 572
    • פעילות 643

בנצי,

אני מכיר ידידה מהפורום אשר רכשה בארץ וההפרש שהיא שילמה בתנאי הכללית היה 3,200 ש"ח (יחד עם מסכה נדמה לי, לא יודע אם כולל צינור חימום). במקרה שלה כמתחילה והשרות שהיא קיבלה, זה נשמע הפרש סביר. לא יודע מה המחירים היום בארץ ובחו"ל, אם תחליט לבדוק, עדכן אותנו.

את שלושת מכשירי Resmed האחרונים רכשתי בארה"ב. S9 S10 Airmini. אם הייתי יודע כי ההפרש למכשיר S10 הוא 700 ש"ח, אני הייתי רוכש בארץ. זו לא הייתה טירחה אם הייתי בודק זאת בזמנו. החלטתי כי להבא תמיד אבדוק מחירים לפני שארכוש.

בהצלחה.

Benzi
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 27
    • פעילות 31

ובכן, ביררתי בקליניקה. S10 עולה אצלם 5700 שח. בשער של היום זה יוצא $1744.

באתר cpap.com הוא עולה $598. בתוספת מע"מ זה יוצא בערך 2300 שח. אם אני מבין נכון, צריך להוסיף בערך $50  משלוח?

אני חושב שיש גם אתרים זולים יותר.

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 11
    • תגובות 93
    • פעילות 104

בנצי שלום
    אני במאוחדת

לאחר השתתפות הוספתי 3900 ש"ח ל

S10

עם צינור רגיל לא מחומם

Benzi
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 27
    • פעילות 31

תודה סילביה. חבל שלא חקרתי קצת לפני ששילמתי 1950 ש"ח עבור ה-s9. מכשיר שכבר לא מוכרים אותו בחו"ל. כנראה ההשתתפות של מאוחדת היא משהו כמו 2500 ש"ח, לא משנה איזה מכשיר לוקחים.

אבל האמת שעם המכשיר הראשון, התמיכה של הסוכן המקומי היתה קריטית. בלי זה אני לא חושב שהייתי מסתגל למכשיר. חבל רק שהם מנצלים את העובדה שאין להם תחרות בארץ.

Benzi
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 27
    • פעילות 31

עידכון:

משלוח מארצות הברית יותר קרוב למאה דולר

והדגם המומלץ

ResMed AirSense 10 AutoSet CPAP For Her With Heated Humidifier

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 239
    • פעילות 259

אני אישית עדיין משתמש ב S-9 הוותיק והטוב. זה כבר מכשיר שני שלי מדגם זה

בדקתי בעבר את ה S 10 ונמסר לי שהוא פועל על אותו אלגוריתם כך שמבחינת מערכת זו אותו מערכת

השינויים העיקריים הם אכן בצינור המחומם ובאפליקציה. אני אישית לא משתמש בכלל במעשיר לחות ולא קורא נתונים כבר שנים

מי שרוכש בחו"ל כדאי לו לרכוש את ה S 10, מי שרוכש בארץ ורוצה להוזיל את החבילה ואם ההפרש ל S9 משמעותי הייתי בהחלט הולך על ה S9

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבועות, 3 ימים ע"י יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 26 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.