התייעצות בנוגע להתאמה

פורומים פורום CPAP ישראל התייעצות בנוגע להתאמה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Raco
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 6
    • פעילות 9

היי

יצא לי לנסות את המכשיר של מכון מור. לצערי המסיכה לא היתה לי נוחה ולא הצלחתי לישון בכלל. הייתי איתה כ-4-5 שעות ללילה.

לקחתי מכשיר נוסף לבדיקה מאחד המשווקים כאן. המסיכה הרבה הרבה יותר נוחה, אבל אני מאוד מתקשה להכניס ולהוציא אוויר (ניסיתי גם את המסיכה הקודמת במכשיר הזה) וזה גורם לי מדי פעם לנשום מהפה כי אני מרגיש מותש.

בנוסף, כשאני נרדם, אני קם בערך אחרי חצי שעה-שעה עם יובש וכאבי גרון חזקים. הבנתי שיש את המעשיר לחות אבל אני משער שאולי בגלל המאמץ של הגוף והקושי לנשום מהאף, אני אולי בשינה נוטה לנשום דרך הפה.

Raco
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 6
    • פעילות 9

אני לא מוצא אפשרות לעריכה. מישהו יודע איך מרכיבים את כל החלקים במעשיר לחות במכשירים של רסמד (הוצאתי אותו כדי לנקות ולהכניס מים ולא ברור לי את מרכיבים חזרה + איך מחברים אותו למכשיר)

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 71
    • תגובות 572
    • פעילות 643

תמיד בימים הראשונים קיימות בעיות, כי המכשיר עדיין לא מותאם אישית למשתמש. לאחר כ-72 שעות יש כבר נתונים במכשיר והטכנאי אמור לבצע כיוון מחדש בהתאם לתוצאות שנצברו. רוב הבעיות ניתנות לפתרון על ידי כיוון, לפחות במכשירים החדישים קיימים הרבה אופציות להתאמה לצרכי המשתמש. אבל המשתמש חייב לרשום את כל הבעיות שמצטברות בימים הראשונים ולבקש מהטכנאי לכוון ולהתאימם אישית לנוחיות משתמש. בנוסף הטכנאי יכול להחליף מסכה עד מציאת המסכה הנוחה והמתאימה. (נחיריים, פה או פנים)

תמיד טוב לנסות כמה שיותר מכשירים ומסכות כדי להכיר ולהתאים למירב הנוחות. קריאת הדיונים עוזרת להבין את קשיי ההתחלה. בהצלחה,

Raco
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 6
    • פעילות 9

היי אבי, תודה על המענה.

כמה פעמים צריך לחזור לטכנאי? האם צריך להגיע פיזית לחנות שבה רכשתי? אמרו לי שהכל אוטומטי במכשיר.

בנוסף הטכנאי יכול להחליף מסכה עד מציאת המסכה הנוחה והמתאימה. (נחיריים, פה או פנים)

האם אחרי שאתה רוכש יסכימו להחליף לך מסיכה?

האם יש סיכון אם אני הולך לישון עם מסיכה שאני מתקשה לנשום איתה גם כשאני ער? קצת מפחיד אותי שאני ממש מתאמץ בשביל לנשום ולנשוף

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 71
    • תגובות 572
    • פעילות 643

אני לא זוכר שרכשתי מכשיר אצל המשווקים שהזכרת. אולי מסכה לפני הרבה מאוד זמן. המכשיר האחרון היה ממדטכניקה לפני כ20 שנה, כאשר עוד מכרו ריספרוניקס (פיליפס) אם אני לא טועה.

כל הברורים מול המשווקים. אנחנו לא מיצגים את המשווקים.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.