התלבטות בין חברות משווקות CPAP

פורומים פורום CPAP ישראל התלבטות בין חברות משווקות CPAP

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 22 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    EYALVET
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

אני צריך להשתמש ב CPAP בפעם הראשונה וקופת חולים לאומית נתנו לי אופציה של 2 ספקים אחד הוא ויינמן ישראל והשני הוא קלינטיקה.מי מהם אמין יותר מבחינת שירות?

למי מהם מכשירים יותר אמינים וידידותיים?

תודה לשיבים ושבוע טוב

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 82
    • תגובות 737
    • פעילות 819

שתי החברות מוכרות, טובות ומופיעות בנעוצים כחברות אמינות . זכותך  לבדוק ולהשוות בין שתי החברות והמכשירים לפני שאת מתחייבת. בדקי אילו מכשירים מציעים לך, עם לחות או בלי לחות, מה אפשרויות השדרוג, אפליקציה והורדת נתונים. מומלץ לקרוא את הנעוצים המופיעים ברקע כהה בתחילת הפורום. בנוסף להשתמש באפשרות החיפוש שבראש הפורום.

בהצלחה,

Benzi
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 72
    • פעילות 77

אני הייתי הולך עם זה שמוכר לך resmed. אבל תעמדי על כך שניתנו לך מספיק זמן להסתגל. לי נתנו רק שבוע והייתי צריך להחליט האם לקחת את המכשיר לפני שהייתי משוכנע שאסתגל. בדיעבד זה היה בסדר.

Benzi
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 72
    • פעילות 77

לגבי מכשיר לחות כן או לא – רופא אא"ג אמר לי שלדעתו מכשיר לחות היה צריך להיות חובה

Weinmann Israel
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 3
    • פעילות 4

שלום אייל, שמי עדן נציג חברת ויינמן ישראל

אנחנו משווקים את מכשיר Prisma Smart בישראל – מכשיר מאוד אמין המיוצר בגרמניה, כולל אחריות ושירות בבית הלקוח

אשמח לעזור לך בכל שאלה, מידע נוסף תוכל להשיג באתר האינטרנט שלנו: https://icpap.co.il

0509088617 – עדן

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים ע"י Weinmann Israel.
    EYALVET
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

תודה למשיבים

Tamar
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 14
    • פעילות 14
    שלום עדן,   כמה דברים שכתבת קצת לא מדויקים…
    ראשית חברת weinmann כבר לא קיימת שנים, ולמעשה נמכרה לחברת lowenstein medical כבר לפני חמש שנים ! אני מניחה שאתה סוכן מכירות יחסית חדש בתחום!
    שים לב שבאתר האינטרנט אליו אתה מפנה אותנו כתוב בכותרת " לובינשטיין מדיקל ישראל בע"מ" , לכן שים לב בבקשה אתה טועה ומטעה… אתה טוען שאתה עובד שם ?!
    ובעניין ארץ הייצור של המכשיר prisma smart
    שים לב בבקשה , אם אתה מתבונן היטב במכשיר ניתן לראות שכתוב עליו "germany" אך לא " made in germany" הייתי מציעה שתבדוק היכן מיוצר המכשיר  ,לפני שאתה כותב .." המכשיר מיוצר בגרמניה, ממש כמו מרצדס.."
    סוכן מכירות כמוך יתכן ונחוץ בפורום אבל בבקשה תן לנו מידע רלוונטי ופחות שיווקי כדי שנוכל לסמוך עליך ולהעזר בך כמו שאתה מציע בהודעתך, שהרי נחוץ כאן איש מקצוע  שיספק תשובות לשאלות טכניות .חשוב שתציין כמה זמן אתה בתחום הסיפאפ ? האם אתה רק סוכן מכירות או שיש לך השכלה נוספת או ניסיון בתחום ?
    אני זוכרת שבתחילת דרכי עם הסיפאפ נעזרתי רבות באנשי מקצוע בתחום כדי להסתגל למכשיר.
    ולשאלת הכותב:

אני צריך להשתמש ב CPAP בפעם הראשונה וקופת חולים לאומית נתנו לי אופציה של 2 ספקים אחד הוא ויינמן ישראל והשני הוא קלינטיקה.מי מהם אמין יותר מבחינת שירות?

למי מהם מכשירים יותר אמינים וידידותיים?

תשובה :

לתשומת ליבך בד"כ כשקופ"ח מפנה אותך  לספק שזכה במכרז  לא בטוח שתקבל את מכשיר הדגל שלו כגון RESMED של קלינטיקה  , אלא תקבל מכשיר פשוט  שמיוצר בסין , טייוואן ו או ארצות שונות . בד"כ אותן חברות מציעות לך לשדרג בתוספת תשלום למכשיר שהם משווקים לקופות אחרות . פשוט תבדוק עם החברות מה הן מציעות במסגרת המכרז.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 82
    • תגובות 737
    • פעילות 819

שלום עדן,   כמה דברים שכתבת קצת לא מדויקים… ראשית חברת weinmann כבר לא קיימת שנים, ולמעשה נמכרה לחברת lowenstein medical כבר לפני חמש שנים ! אני מניחה שאתה סוכן מכירות יחסית חדש בתחום!

כל זה לא משנה את העובדה שמכשירי RESMED, ויינמן LOWENSTEIN יחד עם פיליפס (לפני קריאת השרות) מובילים בשוק. אלו מכשירים מעולים ועושים את העבודה. לעומתם, יש חאפרים אשר לא מציינים כי המכשיר שלהם מיוצר בהודו, טיוואן או סין ונמכר כאירופאי. אולי מיובא לאירופה ומדביקים עליו מדבקה של מדינה אירופית.

מניסיוני רב השנים, תמיד רכשתי רק מהיצרנים שציינתי. דאגתי לשדרג למכשיר הטוב ביותר כי הוא משרת אותי 5 שנים לפחות. בפורום פנו אלי בפרטי 2 חברים שבתחילת דרכם, מחוסר ידע, רכשו מכשיר ממשווק אשר לא צוין באתרי הקופות, התלוננו על הטיפול.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 315
    • פעילות 335

אני כמובן מסכים עם AVIS

קנה רק מיצרנים ומשווקים מורשים של המוצרים

קלנטיקה ווינמן (בשמה החדש לויינשטיין) שניהם יבואנים מורשים וותיקים של מוצרי CPAP איכותיים ואמינים

מציע לך לבדוק עם שניהם אלו מכשירים אתה יכול לקבל בהשתתפות הקופה וכמה צריך להוסיף על כל אחד מהמכשירים

מציע לך לרכוש מכשיר מהדור האחרון. כל מכשיר יעשה את העבודה

יותר חשוב למצוא את הספק שיתן לך כמה שיותר מסיכות לנסיון ויבטיח ללוות אותך בהסתגלות הראשונה. כך שהשירות לא פחות חשוב

אנא קרא את הפוסט שלי בנעוצים "עידוד למצטרף החדש"

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 חודשים, 4 שבועות ע"י יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Tamar
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 14
    • פעילות 14

כל זה לא משנה את העובדה שמכשירי RESMED, ויינמן LOWENSTEIN יחד עם פיליפס (לפני קריאת השרות) מובילים בשוק. אלו מכשירים מעולים ועושים את העבודה. לעומתם, יש חאפרים אשר לא מציינים כי המכשיר שלהם מיוצר בהודו, טיוואן או סין ונמכר כאירופאי. אולי מיובא לאירופה ומדביקים עליו מדבקה של מדינה אירופית.

מכשירים שמיובאים מחו"ל לא משנה מאיזה מדינה גם אם זה מסין, מטייוואן, הודו , גרמניה …….חייב שיהיה מוטבע בתחתית המכשיר  היכן מיוצר המכשיר

"MED IN" באותיות דגושות ….  אם לא כתוב "MED IN"   באותיות דגושות אז יתכן והמכשיר לא מיוצר באותה מדינה שכתוב על המכשיר .

לסיכום אם ספק אומר לכם שהמכשיר מיוצר באירופה תהפכו את המכשיר ותבדקו אם יש באותויות גדושות MED IN GERMANY או MED IN CAINA או MED IN FRANC  וככה תדעו היכן מיוצר המכשיר באמת .

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 82
    • תגובות 737
    • פעילות 819

מכשירים שמיובאים מחו"ל לא משנה מאיזה מדינה גם אם זה מסין, מטייוואן, הודו , גרמניה …….חייב שיהיה מוטבע בתחתית המכשיר  היכן מיוצר המכשיר

לדעתי ארץ הייצור לא חשובה, כל עוד הם תחת השם של חברה מובילה בתחום, החברות המובילות – RESMED מאוסטרליה, ויינמן LOWENSTEIN + פיליפס מאירופה

לדוגמה, המכשיר שלי RESMED מיוצר בסינגפור,

Tamar
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 14
    • פעילות 14

לדעתי ארץ הייצור לא חשובה, כל עוד הם תחת השם של חברה מובילה בתחום, החברות המובילות – RESMED מאוסטרליה, ויינמן LOWENSTEIN + פיליפס מאירופה

לדוגמה, המכשיר שלי RESMED מיוצר בסינגפור,

אני חושבת שאם מכשיר מיוצר בסין או בטייוואן מדובר במכשיר פחות איכותי ואמין ,חשוב להסתכל בתחתית המכשיר אם מוטבע ארץ היצור . וככה ספק לא יכול לאמר שהמכשיר מיוצר באירופה אם כתוב בתחתית המכשיר באיזה ארץ הוא  מיוצר בסין, טייוואן הודו .

מה שכתוב בתחתית המכשיר זה מה שקובע היכן המכשיר מיוצר

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 315
    • פעילות 335

כל זה לא משנה את העובדה שמכשירי RESMED, ויינמן LOWENSTEIN יחד עם פיליפס (לפני קריאת השרות) מובילים בשוק. אלו מכשירים מעולים ועושים את העבודה. לעומתם, יש חאפרים אשר לא מציינים כי המכשיר שלהם מיוצר בהודו, טיוואן או סין ונמכר כאירופאי. אולי מיובא לאירופה ומדביקים עליו מדבקה של מדינה אירופית. מכשירים שמיובאים מחו"ל לא משנה מאיזה מדינה גם אם זה מסין, מטייוואן, הודו , גרמניה …….חייב שיהיה מוטבע בתחתית המכשיר היכן מיוצר המכשיר "MED IN" באותיות דגושות …. אם לא כתוב "MED IN" באותיות דגושות אז יתכן והמכשיר לא מיוצר באותה מדינה שכתוב על המכשיר . לסיכום אם ספק אומר לכם שהמכשיר מיוצר באירופה תהפכו את המכשיר ותבדקו אם יש באותויות גדושות MED IN GERMANY או MED IN CAINA או MED IN FRANC וככה תדעו היכן מיוצר המכשיר באמת .

קודם כל כותבים made in  ולא med in

אני וגם אבי ידידי סומכים על היבואנים המורשים של מכשירי רסמד ווינמן

איננו סומכים על גורמים אחרים שייתכן שאת משתייכת אליהם

ארץ ייצור המכשיר אינה רלבנטית כל כך בימינו האייפון שלי מיוצר ברובו בסין

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Tamar
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 14
    • פעילות 14

תודה יצחק שדאגתה לתקן את השגיאת כתיב שלי באנגלית ….. בזכותך ובזכות שהערתה לי בפורום האנגלית שלי השתפרה מאוד!!! זה מה שחשוב לך שהאנגלית שלי תיהיה טובה ? האם הערתה כי אתה חושב שאני שייכת לגורמים שאתה לא סומך עליהם ?

יש תחושה שאתם מרגישים רדופים ומאויימים מימי שכתיבתו או המלצותיו בפורום אינם מקובלים עליכם.

לויינמן לווינשטיין  ולרסמד יש מכשירים טובים ורק עליהם אתם ממליצים , אך ישנם עוד לפחות כ 3 חברות ייבואניות בארץ טובות המייצגים מכשירים לא פחות טובים ממה שאתם ממליצים .

היום קופות החולים כללית מאשרת כל רכישה לא משנה מי הספק .

yor
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 63
    • פעילות 71

TAMAR – כתבת – אך ישנם עוד לפחות כ 3 חברות ייבואניות בארץ טובות המייצגים מכשירים לא פחות טובים ממה שאתם ממליצים .

האם אפשר לפרט את החברות והמכשירים?

אני מדגיש שאין בזאת בקשה שתמליצי עליהם או שתחווי דעה אלא רק בקשה למידע שכנראה יש לך וכדאי לדעתי שיהיה לכל החברים.

תודה !!

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 22 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.