התלבטות בין חברות משווקות CPAP

פורומים פורום CPAP ישראל התלבטות בין חברות משווקות CPAP

מוצגות 7 תגובות – 16 עד 22 (מתוך 22 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 82
    • תגובות 737
    • פעילות 819

אין אנו מעוניינים לפרסם חברות שאינן מופיעות באתרי הקופות, מספיק חברים התלוננו לפני על חברות חאפר שהפילו חברים במכשירים משונים. האחרון שבהם היה לפני שבוע, טען שמכרו לו מכשיר AEONMED , בדיקה קצרה בגוגל הראתה שזה מכשיר חיקוי לא מוצלח, פנייה ליצרן לא נענתה עד היום, נראה כמכשיר ללא אבא וכדאי לבדוק טוב לפני שרוכשים. אני שואל את עצמי אם לא נפל לידי חאפר שעבד עליו? לכן רק מכשירים ומשווקים שמופיעים בקופות יופיעו בפורום זה. לא הייתי רוצה שרכוש או תכיר מכשיר שהוא MED IN – מעדיף MADE IN

מקווה שזה ברור.

yor
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 63
    • פעילות 71

אבי – לא מדובר על פרסום אלא על מידע.

אפשר לסמוך על חברי הפורום שידעו לסנן את מה שמתאים להם.

אם יש לתמר אינפורמציה על חברות ומכשירים וזה יובא לידיעת חברי הפורום זה יכול להואיל לכולם.

מנהלי הפורום יכולים לסייג אינפורמציה כזו בכל דרך שימצאו לנכון ולסמוך על החברים שידעו איך לנהוג.

לדעתי די ברור שיש סביב החברות והקשרים עם קופות החולים אינטרסים רבים ולא תמיד אנחנו הצרכנים בראש הרשימה.

לדעתי לא נכון למנוע מאיתנו לקבל את האינפורמציה.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 82
    • תגובות 737
    • פעילות 819

על חלק אפשר לסמוך אבל הרוב הם חסרי ניסיון וכאלו שלא מתמצאים, לא ניתן יד לאינפורמציה שעלולה להוות מכשול לפני עיוור. פורום זה הוקם בעקבות ניסיון עם פורום אחר שנטע אינפורמציה עיסקית מכוונת.

אנחנו מתבססים על הקופות שהן בדקו את החברות שמופיעות באתר. לנו אין כלים לבדוק חברות ורק מתבססים על ניסיון שלנו כמשתמשים.

כל אחד חופשי לחפש מכשירים וחברות אחרות בגוגל. כמו שאני לפעמים עושה.

SleepyJoe
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

שלום אייל, שמי עדן נציג חברת ויינמן ישראל אנחנו משווקים את מכשיר Prisma Smart בישראל – מכשיר מאוד אמין המיוצר בגרמניה, כולל אחריות ושירות בבית הלקוח אשמח לעזור לך בכל שאלה, מידע נוסף תוכל להשיג באתר האינטרנט שלנו: https://icpap.co.il 0509088617 – עדן

שלום עדן,

אשמח לדעת איזה דגם מסיכה (מדויק) של מחברת Weinmann ניתן לקבל היום (דרך מכבי).

לפני כמעט 5 שנים קיבלתי את הדגם הפשוט ביותר של ה-"JOYCEeasy", בלי קליפסים ב-headgear לשחרור מהיר.
    הייתי שמח לקבל היום דגם מסיכה יותר מתקדם, אפילו בתוספת תשלום באופן פרטי. האם זה אפשרי?

תודה מראש!

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 ימים, 17 שעות ע"י SleepyJoe.
    Benzi
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 72
    • פעילות 77

אי אפשר לקנות מסיכה מחו"ל ולקבל החזר ממכבי?

SleepyJoe
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

אי אפשר לקנות מסיכה מחו"ל ולקבל החזר ממכבי?

אשמח לשמוע מאחרים שזה אכן אפשרי בפועל.

ההתרשמות שלי מלפני כמה שנים, כשניסיתי לברר באופן כללי, היא שניתן לבחור בכל זמן נתון אך ורק בין 3 האפשרויות שמכבי מציעה באופן רשמי (לפי מכרז פנימי שלהם).

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 315
    • פעילות 335

לווינמן יש מסיכה בשם CARA שהם מספקים והיא מסיכה מצויינת

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 7 תגובות – 16 עד 22 (מתוך 22 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.