חיבור כל סוגי המסכות למכשיר AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP Machine by ResMed

פורומים פורום CPAP ישראל חיבור כל סוגי המסכות למכשיר AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP Machine by ResMed

• לנושא זה 4 תגובות, 2 משתתפים, ועודכן על ידי לפני 1 year Avis
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

כבר שנים שהתרגלתי לישון עם מסכה ללא רצועות כלל. אחד הדברים שהפריעו לי במכשיר החדש  AirMini™ היה שנאלצתי לחזור למסכה עם רצועות, אומנם התרגלתי לזה אבל עדיין הייתי צריך להתרגל למשהו פחות נוח, כל הזמן חפשתי פתרונות. מצאתי ברשת מחבר שמאפשר חיבור AirMini™ לצינור רגיל (16$) אבל בביקורות כתבו שיש בעיות בחיבור.   https://www.ebay.com/itm/Mini-Hose-Connector-for-CPAP-Hose-CPAP-Accessories-for-Resmed-Air-Nasal-Masks/183739837808

מצאתי פתרון והוא עובד, נתקתי את המסכה של ה AirMini™ כולל את מתקן קפסולות הלחות וחיברתי אליו את הצינור הרגיל. כמובן ללא הלחות אבל זה מאפשר לי לחבר כל מסכה שארצה. עכשיו חזרתי למסכה בלי רצועות. ראו תמונות מצורפות.

ניסתי את המסכה ללא רצועות ללא מתקן לחות, נראה שזה לא מורגש, אבל צריך לבדוק את זה לאורך זמן ולא בימים חמים ולחים בהם הלחות לא נדרשת.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 70
    • פעילות 74

אני לא בטוחה שאוכל להסתדר בלי הלחות. ניסיתי פעם בהתחלה. כך שלמרות שיש ל p10  חסרונות, לי מפריע בעיקר שינוי אורך הרצועות במשך הלילה, כנראה בגלל המגע החם עם הראש,  כנראה שאשאר איתה.

השחרור ממעשיר הלחות משמעותי מאד עבורי.

מכל מקום, אשמח אם תעדכן בהמשך.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

רותי,

אני בהחלט מסכים איתך, גם אני צריך את הלחות. עלי להחליט בין הרצועות לבין הלחות.

כיון שיש לי עדיין את ה S10 שנתן לי גם לחות וגם נוחות, יתכן שאחזור אליו ואת המיני אשאיר לנסיעות.

בינתיים הנוחות בלי רצועות מושכת אותי, אני אמשיך עוד שבוע עם חוסר לחות ואז אחליט.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 70
    • פעילות 74

אולי אפשר לחבר במקום צינור רגיל צינור קטן, כמו שפעם חיבר למכשיר מעשיר לחות אוטונומי.

באינטרנט מישהו הציע לחתוך את הצינור של האיירמיני ולחבר צינור רגיל עם סוג של סרט דביק חזק.לא חושבת לנסות.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

רותי

לנתק למעלה בין הלחות למסכה זה אומר שאת הורסת את המסכה, אם מחליטים ללכת על זה, צריך לעשות זאות בזהירות ושתהיה מסכה נוספת ספייר למקרה וזה לא יצליח.

לא רציתי לעשות צעד בלתי הפיך, אבל אחשוב על זה ואבדוק. תצטרכי עזרה לעשות את זה. בינתיים אני עברתי לילה מצויין בלי רצועות וחוסר לחות לא הפריע.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.